FIFA U-17 جام جهانی فوتبال زنان در هند برگزار می شود از Feb 17 Mar 7 در سال 2021

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

FIFA U-17 جام جهانی فوتبال زنان که در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد بعد از این سال در هند بوده است نقل مکان کرد و تا اوایل سال 2021 جهانی فوتبال حاکم بر بدن اظهار داشت: در روز سه شنبه. سن معیارهای واجد شرایط بودن برای این مسابقات باقی خواهد ماند همان فیفا اضافه شده است. این مسابقات در حال حاضر برگزار شود – موضوع را به پایش بیشتر – از 17 فوریه تا 7 مارس در سال 2021 به عنوان برابر اصل برنامه ریزی شده در تاریخ نوامبر 2 تا 21 این سال است. فیفا قبلا تحت فشار قرار دادند پشت این مسابقات با توجه به رمان coronavirus همه گیر که تا به حال مجبور به تعویق افتادن از پنج قاره مقدماتی حوادث.

تا کنون ژاپن و کره شمالی باید واجد شرایط از دو اسلات های موجود برای تیم های آسیایی با هند راهیابی به مرحله اصلی مسابقات به عنوان میزبان. دیگر 13 نقاط هنوز هم برای grabs.

بازیکنان متولد و یا بین 1 ژانویه 2003 و 31 دسامبر 2005 ادامه خواهد داد به واجد شرایط برای بازی در این مسابقات با وجود به تعویق افتادن معنی آن را در حال حاضر عملا تحت-18′ جام جهانی.

پنج سالن – احمدآباد Bhubaneswar, گواتی, کلکته و بمبئی نو – در حال حاضر شده نهایی برای برگزاری بازی ها در طول مسابقات با باز کردن بازی در حال اختصاص داده شده به گواتی و نهایی به Navi Mumbai.

“همه شهرستانها میزبان قرار داده اند در بسیاری از تلاش و تعهد تا کنون و ما خوشحال هستند که تاریخ های جدید اجازه خواهد داد که آنها را برای زمان از دست رفته و ارائه شتاب رفتن به جلو” کمیته سازماندهی محلی مسابقات در هند اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی پس از اعلام توسط فیفا.

“من اطمینان کامل همکاری و حمایت از آن را یک موفقیت بزرگ,” اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju توییتی.

سوئدی مربی توماس Dennerby که مسئول تیم هند برای این مسابقات گفت: به تعویق افتادن قابل فهم بود تحت شرایطی. “از تاریخ جدید اعلام شده است و ما به دنبال به جلو به آن است. ما که آماده شده است در ماه نوامبر در هر صورت. اما با قهرمانی بودن داشتن به تعویق افتاد, این به ما اجازه می دهد برخی از زمان اضافی برای بهبود بیشتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>