فیفا به اعضای $150 متر از ویروس بودجه امداد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فیفا را آزاد دلار 150 میلیون (139 میلیون یورو) به آن عضو کنفدراسیون فوتبال برای کمک به رسیدگی به مشکلات مالی ناشی از کوروناویروس جهانی حاکم بر بدن گفت: در روز جمعه.

فیفا گفته است که “تمام عملیاتی بودجه” برای 2019 و 2020 خواهد بود توزیع شده در میان 211 عضو انجمن در چند روز آینده “به عنوان اولین مرحله از یک طرح امداد برای کمک به جامعه فوتبال نهفته COVID-19 همه گیر”.

هر ملی حاکم بر بدن دریافت خواهد کرد $500,000 که فیفا می گوید: به طور معمول خواهد بود تحویل “پس از fulfullment از معیارهای خاص” اما انتشار آن وجوه و هر “باقی مانده حق برای 2019 و 2020”.

رئیس فیفا جیانی رده مربیان گفت که بودجه بودند “اولین گام از یک گسترده مالی طرح امداد ما در حال توسعه برای پاسخ به اورژانس در سراسر کل جامعه فوتبال”.

“این است که FIFA را وظیفه وجود داشته باشد و حمایت از آنهایی هستند که در مواجهه حاد با نیاز” اضافه شده رده مربیان. “این شروع می شود با ارائه فوری کمک مالی به ما عضو انجمن هستند که بسیاری از آنها دچار شدید مالی پریشانی.” بودجه آمده از جلو 2.0 برنامه که شد راه اندازی در سال 2016 و ارائه خواهد شد $1.746 میلیارد دلار (حدود 1.6 میلیارد یورو) در مجموع بیش از 2019-2022 دوره است.

ماه گذشته فیفا اعلام کرد که ایجاد یک فوتبال کمک صندوق اما از آنجا که با توجه به هر جزئیات بیشتر در عملیات های خود و یا دامنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>