فیفا به ایجاد صندوق برای حمایت از مزد فوتبالیست

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال جهان مدیران در روز سه شنبه رونمایی کرد قصد دارد برای کمک به بازیکنان در سمت چپ مشکل توسط باشگاه که موفق به پرداخت دستمزد خود را.

چند گزارش اخیر را برجسته کرده اند, جاذبه مشکل ناشی از باشگاه و عدم پرداخت بازیکنان خود را به ویژه پس از خاموش کردن.

این 16 میلیون دلار (14.6 میلیون یورو) صندوق توافق اتحادیه بازیکنان FIFPRO و جام جهانی فوتبال را حاکم بر بدن ارائه خواهد شد درآمد حمایت به ارزش 11 میلیون دلار در طول سه سال آینده با بقیه کنار برای عطف به ماسبق حفاظت از جولای 2015 و ژوئن سال 2020 است.

“بیش از 50 باشگاه در 20 کشور بسته اند در پنج سال گذشته ياوه صدها نفر از بازیکنان فوتبال به قطعیت و به سختی گفت:” FIFPRO جمهور فیلیپ Piat.

“این صندوق ارائه خواهد شد حمایت ارزشمند برای آن دسته از بازیکنان و خانواده ها بیشتر نیاز دارند.”

فیفا است تقویت اقدامات خود را در برابر به اصطلاح “جانشین باشگاه’ مجموعه تا به جای بدهکار باشگاه با نخست هدف اجتناب از پرداخت بازیکنان خود دستمزد عقب افتاده.

“بسیاری از این باشگاه بسته اند برای جلوگیری از پرداخت مطالبات کارگران بلافاصله تشکیل مجدد به عنوان به اصطلاح جدید باشگاه” Piat گفت: در بیانیه فیفا.

“FIFPRO طولانی مبارزه کرد و در برابر این بی پروا عمل و با تشکر از فیفا برای مبارزه با آن را در خود انضباطی کد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>