فیفا پزشکی ارشد با احتیاط از سرگیری فصل در میان virus تهدید

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رئیس فیفا از کمیته پزشکی گفته او “تردید” در مورد شروع مجدد لیگ فوتبال در طول coronavirus همه گیر و پیشنهاد مسابقات ملی تمرکز بر گرفتن آماده برای فصل آینده به جای.

شده است وجود دارد بحث از آلمان بوندسلیگا و لیگ برتر انگلستان از سرگیری پشت درهای بسته.

اما میشل D’Hooghe رئیس جهانی حاکم بر بدن FIFA پزشکی پانل به بی بی سی گفت در روز سه شنبه: “پیشنهاد من این است که اگر آن را ممکن است برای جلوگیری از بازی رقابتی فوتبال در هفته های آینده.

“سعی کنید به آماده برای شروع خوبی در رقابت های فصل آینده است.”هلندی, فوتبال, روسای در حال حاضر رها شده در این فصل را اردویسه با ارتقاء یا سقوط در حالی که آینده 2019/20 Ligue 1, کمپین پرتاب شد به شک زمانی که نخست وزیر فرانسه روز سه شنبه گفت که هیچ اصلی ورزش در کشور می تواند تا پایان تابستان.

در ضمن D’Hooghe هشدار داد بیش از حد سریع یک سرگیری فوتبال می تواند “عواقب مرگ و زندگی”.

بلژیک افزود: “من صحبت می کنند به عنوان یک پزشک, من لازم نیست به صحبت می کنند به عنوان یک سازمانده از مسابقات اما برای لحظه ای از من پزشکی نظر من بسیار شک و تردید.”D’Hooghe گفت: در حال بازی فوتبال در غیاب یک واکسن می تواند مشکلات رعایت دستورالعمل های اجتماعی فاصله طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“چگونه شما جلوگیری از تماس مستقیم?” او گفت:.”که سوال من این است.”در ضمن او خواست مقامات فوتبال به سرکوب تف توسط بازیکنان.

“من یک کمی می ترسم که به یک راه حل کامل ما را مجبور به صبر کنید تا زمانی که ما یک برنامه واکسیناسیون اما من فکر می کنم زمان آن رسیده است که در حال حاضر به فکر می کنم برخی از قوانین بهداشتی.

“به عنوان مثال برای جلوگیری از تف … این یکی از چیزهایی که ما باید در نظر بگیرید چرا که این یک خطر واقعی در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>