فیفا در انتظار دریافت مدارک در ماه مه دوپینگ در موارد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فیفا در انتظار به دست آوردن شواهد از مسکو داده های آزمایشگاهی در این ماه است که می تواند در معرض دوپینگ توسط بازیکنان فوتبال در روسیه است. فیفا روز سه شنبه گفت: آن را در میان ورزش های نظارتی که دریافت به روز رسانی در هفته گذشته در یک سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ ویدئو کنفرانس تلفنی در مورد شواهد تازه در طولانی مدت روسیه رسوایی. WADA است که به اشتراک گذاری داده ها از نمونه های آزمایش تا 2015 و دستکاری که در ادامه به 2019 — برگرفته از مسکو آزمایشگاه تست در قلب دولت حمایت دوپینگ برنامه.

ضد دوپینگ دیده بان گفت: در هفته گذشته آن تحقیقات 298 ورزشکاران تحت سوء ظن بودند که دست به 27 بین المللی, فدراسیون و یکی از رویدادهای سازمان.

“فیفا شرکت در WADA را توضیح وبینار در تاریخ 30 آوریل و مطلع شد که آنها را دریافت کامل در مورد بسته های پایان ماه مه” فوتبال جهان بدن گفت.

معلوم نیست فوتبال چگونه بسیاری از موارد در میان 298. فیفا و وادا توافق پیش از جام جهانی 2018 در روسیه است که این کشور میزبان 23 بازیکن در فهرست بود نه دخالت در سال, رسوایی.

“فیفا با این نسخهها کار از نزدیک با WADA به این نتیجه تحقیقات در اسرع وقت” فیفا گفت: با توجه به این امر آماده پتانسیل موارد انضباطی “را به عنوان به زودی به عنوان ما دریافت صورت کامل بسته است.” WADA محققان شواهد برگرفته از مسکو آزمایشگاه پایگاه داده در سال گذشته به عنوان یک گام کلیدی برای حل و فصل یک رسوایی است که آلوده چندین بازی های المپیک از جمله 2014 بازی های زمستانی در سوچی.

آنها داده شده بود دستکاری بالقوه باز کردن یک موج تازه از موارد انضباطی در چند ورزشی است.

مقامات روسی انکار هر گونه دخالت دولت و سرزنش کرده اند WADA را whistleblower شاهد سابق آزمایشگاه مدیر گریگوری Rodchenkov برای در حال اجرا یک برنامه دوپینگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>