کمتر coronavirus موارد گزارش پس از اوج گذشت: چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اوج رمان coronavirus شیوع گذشته ملی چین مقامات بهداشت گفت: در روز پنج شنبه ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام سرایت یک بیماری همه گیر.

این وضعیت در چین که در آن ویروس نشات گرفته است بهبود قابل ملاحظه ای با کاهش مداوم در موارد جدید. تعداد موارد جدید کاهش یافته است و به رقم تنها در زمین صفر – شهر ووهان.

“چین گذشت اوج رمان شیوع کروناویروس با تعدادی از عفونت های جدید در ادامه به کاهش” Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن.

وی دو روز پس از دیدار رؤسای بازدید ووهان برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد سیگنالینگ که وضعیت تبدیل شده است یک گوشه ای در چین است.

تا هفته پیش چین گزارش صدها مورد جدید از عفونت های روزانه. مرکزی چینی استان هوبئی بدترین آمار شیوع آغاز شد که در اواخر ماه دسامبر تا به حال فقط هشت مورد جدید در 24 ساعت گذشته – همه آنها در ووهان.

تنها هفت مورد جدید گزارش شده در سرزمین اصلی چین خارج هوبئی; شش تن از آنها شد ‘وارد’ از خارج از کشور.

به طور کلی 15 جدید Covid-19 عفونت و 11 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز چهارشنبه در سرزمین اصلی چین. تعداد کل عفونت در ایستاده بود 80,793 با 3,169 مرگ و میر.

با شش مورد جدید گزارش شده در چهارشنبه تعداد کل ‘وارد’ موارد در چین رسیده 85 با 46 آینده از ایران و 27 از ایتالیا.

ووهان می تواند پاک کردن همه موارد آلوده به صفر تا پایان ماه مارس اگر تمام تلاش های در حال اجرا و ادامه بدون وقفه و هیچ شرایط اضطراری بیش از عفونت در آینده از خارج از کشور منجر اپیدمیولوژی Li Lanjuan گفته است.

NHC سخنگوی Mi گفت: چین گرفته بود, جامع ترین کنترل و پیشگیری از اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری است. ووهان شد قرار داده و تحت یک مستند در ژانویه 23 و در سراسر هوبئی میلیون ها نفر با آن مواجه محدودیت. به عنوان محدودیت به احتمال زیاد برداشته در تلوتلو خوران دولت چین تمرکز خواهد شد در حال حاضر در احیای اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>