فرناندو آلونسو از بازگشت به F1 فصل آینده با رنو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرناندو آلونسو را به بازگشت به فرمول یک در فصل آینده با تیم رنو.این تولید کننده فرانسوی در بیانیه ای گفت شنبه که 38 ساله آلونسو را جایگزین Daniel Ricciardo که پیوستن به مک لارن در سال آینده.

“فرناندو می پیوندد رنو برای فصل آینده,” رنو گفت. “این تصمیم است و هر دو پررنگ و معنادار برای آینده است.”

رنو که تلاش در F1 فصل گذشته نمی گویند که چگونه بسیاری از فصول آلونسو امضا کرده است. او برنده هر دو از عناوین جهان با رنو در سال 2005 و ’06.

او را ترک کنید و F1 مک لارن در پایان 2018 به تمرکز بر برنده شدن motorsport را تاج سه گانه.

در حال حاضر با داشتن برنده جایزه بزرگ موناکو او سپس موفق به کسب 24 ساعت از انسانهای لو مسابقه استقامت اما نه Indianapolis 500.

آلونسو برنده 32 F1 مسابقه و به طور گسترده ای به عنوان یکی از با استعداد ترین رانندگان عصر خود را در کنار شش بار قهرمان F1 لوئیس همیلتون.

“این یک منبع بزرگ از غرور و با بسیار زیاد احساسات من بازگشت به تیم که به من شانس من در آغاز زندگی حرفه ای من” آلونسو گفت: “من باید اصول و جاه طلبی را در خط با تیم پروژه است. پیشرفت خود را در این زمستان می دهد اعتبار به اهداف 2022 فصل است.”

آلونسو مسابقه خواهد شد در کنار 23 ساله فرانسوی راننده Esteban Ocon.

“حضور او در تیم ما توانمند دارایی در ورزشی سطح” رنو مدیر عامل سیریل Abiteboul گفت. “تجربه و عزم ما را قادر به دریافت بهترین از هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>