توسط: PTI | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 14 فوریه سال 2020 10:30:42 pm

'Felt bad': Mamata Banerjee on not being invited to Metro launch در واکنش به بانرجی نظر اتحادیه وزیر Babul Supriyo گفت: ارشد راه آهن رسمی رفته بود به دولت و دبیرخانه به دعوت او.

West Bengal وزیر Mamata نوری روز جمعه در زمان umbrage در عدم دعوت شده به مراسم تحلیف از شرق و غرب راهرو مترو و گفت که تیم او تا به حال به “اشک ریختن” به پروژه تحریم در زمانی که او وزیر راه آهن. فاز اول از شرق و غرب راهرو از جرم حمل و نقل سریع شبکه پرچم توسط راه آهن وزیر Piyush Goyal در روز پنج شنبه اما TMC به صورت یک خانم پس از بانرجی را نام نیست ویژگی در لیست مدعوین.

عکس | Kolkata ‘زیر’ Metro: شهر شادی می شود دوم آن راهرو پس از 36 سال

“ما سخت کار کرده بود به صورت شرقی-غربی مترو پروژه. ما تا به حال به معنای واقعی کلمه اشک ریختن برای آن (تصویب). من احساس بد که مسیر مترو افتتاح شد اما من حتی در مورد مراسم تحلیف” بانرجی گفت: در دولت و مجلس است.

او بود که راه آهن وزیر از سال 2009 تا 2011 در UPA-2 دولت است.

فاز اول پروژه مترو متصل می شود یک 4.88 کیلومتر بین دریاچه نمک بخش V — توپی آن از شهر و دریاچه نمک ورزشگاه.

در واکنش به بانرجی نظر اتحادیه وزیر Babul Supriyo گفت: ارشد راه آهن رسمی رفته بود به دولت و دبیرخانه به دعوت او.

“وجود دارد یک پروتکل از راه آهن هر زمان که نخست وزیر است که رئیس مهمان وزیر نیز دعوت شده است. اما در اینجا آن بود که چنین نیست. یک مقام ارشد راه آهن رفته بود به دعوت وزیر Mamata بانرجی. او نباید politicise ماده,” او گفت:.

شاخص تورم مصرف کننده(M) قانونی رهبر حزب Sujan چاکرابورتی گفت که بانرجی است “فقط پرداخت برای گناهان گذشته”.

“ما احساس می کنیم که وزیر باید دعوت شده اند. اما Mamata بانرجی حق ندارد به صحبت در مورد این مسئله. در سمت چپ حکومت در غرب بنگال Mamata نوری به عنوان وزیر راه آهن دعوت نمی کند دولت وزیران در موارد متعدد. به طوری که آنها (TMC) باید آخرین به بحث در مورد حسن نیت ارائه میدهد” چاکرابورتی گفت.

کوبیدن اتحادیه دولت بانرجی گفت آن است که به عمد در تلاش برای محروم بنگال.

او متهم مرکز در تلاش برای شروع فرایند پیشنهادی در سراسر کشور ثبت ملی شهروندان (NRC) در لباس ملی ثبت احوال (NPR).

“ما هرگز اجازه NPR در بنگال. آن است که چیزی جز مقدمه ای برای NRC. من نیز ارسال به کشورهای دیگر درخواست آنها را به اجازه می دهد, NPR” بانرجی گفت.

نقد و احزاب مخالف در دولت برای گسترش سیاسی “آلودگی” رئیس وزیر ناودان شاخص تورم مصرف کننده(M) و کنگره برای سیاسی “تسلیم شدن” قبل از BJP.

“بیشتر کنگره اینچ نزدیک به شاخص بهای مصرف کننده(M) بیشتر از آن خواهد شد از دست دادن آن را برجسته. هر جا که منطقه ای احزاب قوی در کنگره به معنای واقعی کلمه ندارد, هر, وجود,” او گفت:.

نوری همچنین شدت انتقاد کرد در چاکرابورتی برای نظرات خود را که چندین TMC وزیران از دست داده اند از نظر سهم رای در آخرین Lok سبها سنجی و گفت: شاخص تورم مصرف کننده(M) باید متوقف شود سخنرانی دیگران به عنوان آنها خود را “منتقل رای به بی جی پی”.

صحبت کردن در مرگ دو نفر که کشته شدند در یک درگیری بیش از یک اعتراض برنامه در برابر کا در مورشیدبد منطقه Jalangi, بانرجی سرزنش احزاب مخالف خواستار یک اعتصاب در روز Saraswati Puja.

“چرا شما بچه ها فراخوان اعتصاب در روز Saraswati Puja. این اعتصاب نامیده می شد به منظور communalise این مسئله است. ما آن را پشتیبانی نمی کند” او گفت:.

بانرجی ستایش فرماندار Jagdeep Dhankhar برای ارائه خوب “آدرس” و خواست او را در سلامت خوب است.

با اشاره به حادثه JNUSU جمهور Aishe Ghosh محروم مجوز برای یک سمینار در دانشگاه کلکته دانشگاه به وزیر گفت: او نباید تدریس حسن نیت ارائه میدهد.

“ما تا به حال را محکوم کرد حمله در داخل JNU. آیا آموزش با ما حسن نیت ارائه میدهد. آیا شما را فراموش کرده ام راه شما مردم (CPI (M)) استفاده می شود برای رفتار با ما ؟ چگونه من مورد ضرب و شتم شد تا در Hazra عبور؟”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im