‘احساس هوایی در چهره من’: کودکان در Covid-19 کتک اسپانیا آمده در خارج پس از…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اسپانیا اجازه دهید کودکان به بیرون بروید و بازی روز یکشنبه برای اولین بار در شش هفته به عنوان کشورهای اروپایی – بروز بیماری همه گیر کوروناویروس – متد کار به سهولت خود مستندات و بازگشایی اقتصاد خود را.

بیش از 23000 نفر در اسپانیا درگذشت از Covid-19 اما روز یکشنبه این کشور ارسال شده پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در بیش از یک ماه است.

کودکان بیرون رفت و با پای پیاده و با دوچرخه و اسکیت و اسکوتر. آن را اولین گام به عنوان دولت قصد دارد یک فرایند تدریجی از کاهش محدودیت.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم مدرسه را از دست ندهید اما من واقعا آن را از دست” لوسیا Ibanez, 9 را برای یک پیاده روی با مادر او گفته خبرگزاری رویترز،. Ibanez گفت که او از دست رفته بود خیابان ها و پارک ها و “احساس هوایی بر روی صورت خود” در طول مستند.

کودکان اجازه داده شده یک ساعت از نظارت و فعالیت در فضای باز در هر روز بین ساعت 9 صبح و ساعت 9 شب اقامت در عرض یک کیلومتر از خانه خود را. بسیاری از کودکان با پوشیدن ماسک محافظ دیده می شد قدم زدن در خیابان های مادرید.

طبق آرامش مجاز توسط دولت, بزرگسالان همراه می تواند تا سه فرزند که نمی خواهد اجازه داده می شود به استفاده از در پارکهای کودک و یا به اشتراک گذاشتن اسباب بازی ها باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل های باقی مانده حداقل دو متر از سایر افراد است.

“این کاملا لازم است پس از 42 روز گفت:” کارلا مارکز, سکس با دختر در نزدیکی Las Canteras ساحل در جزایر قناری Gran Canaria. “آن شده است فوق العاده احساسی… ما باید به ارزش چیزهای کوچک در زندگی است که ظاهرا ما نمی قبل از”.

اسپانیا وزارت بهداشت در عین حال گفت که 288 بیشتر مردم مرده بود بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19 کمترین روزانه افزایش مرگ و میر در ماه گذشته است.

آورده است که تعداد کل مرگ و میر به 23,190 در حالی که تعداد کلی موارد رز به 2,07,634. اسپانیا ثبت شده است سوم بیشترین تعداد Covid-19 مرگ و میر پس از ایالات متحده و ایتالیا.

دولت تا به حال اعلام وضعیت اضطراری در 14 مارس و تعطیل عمومی ترین زندگی و فعالیت های اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>