فدرر دیدم رقیب نادال ‘رشد درست در مقابل چشمان من’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

راجر فدرر و رافائل نادال خود را فراموش نشدنی مجموعه در دادگاه است — از جمله نه گرند اسلم نهایی و سالم فروشگاه متقابل خارج از دادگاه برای یکدیگر احترام بگذارند.

“من تو را دیدم او را رشد درست در مقابل چشمان من” فدرر گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در سال گذشته است. “من همیشه احساس می کنم مثل او یکی از بچه ها از تنیس — بازیکنان — که من می توانم تماس بگیرید و اگر من به او گفتم چیزی از آن خواهد بود یک راز بین ما دو نفر. و من درک است که ما قادر به ایجاد یک رابطه است که می خواهم.”

هر کدام از این بازی بیشتر مسابقات در برابر نواک جوکوویچ که آگهی خود را سر به سر سری در برابر دیگر اعضای سه بزرگ.

در عین حال از آن است که راجر مقابل رافا که به نظر می رسد رقابت است که می ایستد بالاتر از دیگران است. شاید به این دلیل که آنها در حال حاضر Nos. 1-2 برای بسیاری از مردان گرند اسلم عناوین. و یا شاید به دلیل حماسه 2008 نهایی در ویمبلدون, مسابقات قرار بود به اتفاق می افتد اما در حال حاضر لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پویا بین فدرر 38 و نادال, 34, منتقل کرده است.

“ما رفت در مرحله یک کمی. در ابتدا او بسیار خجالتی بود و او پس چگونه انجام شما می گویند ؟ مانند نگاه کردن به من که او فقط گفت: “هر چه به شما می گویند, راجر, من با شما موافقم. از آنجا که شما بسیار مهم است به بازی. و من می دانم که شما می خواهید درست'” فدرر گفت: AP.

“و در طول زمان او خودش بازیکن در غالب شد و او شروع به ساخت خود شخصیت قوی. … و البته رقابت آغاز شده در ساختمان است.”

برخی از برترین مردان تنیس رقابت در عصر آغاز شد که در سال 1968:

رافائل نادال در مقابل. راجر فدرر

جلسات: 40 (نادال 24-16); گرند اسلم نهایی: 9 (نادال 6-3)

نکات برجسته: فدرر برنده سه چهار ویمبلدون جلسات اما معروف ترین آنها matchup نادال 9-7 پنجم-مجموعه ای از پیروزی در سال 2008 final; نادال را 6-1, 6-3, 6-0 برنده شدن در آن سال فرانسه به فینال ترین کج گرند اسلم دست دادن فدرر حرفه ای; فدرر باز گشت از 3-1 پنجم در سال 2017 استرالیا, های اخیر خود را با شدت بهم زدن نهایی.

نواک جوکوویچ در مقابل. رافائل نادال

جلسات: 55 (جوکوویچ, 29-26); گرند اسلم نهایی: 8 (بسته شده)

نکات برجسته: خسته آنها استراحت در صندلی در طول این جایزه مراسم پس از جوکوویچ در 5 ساعت و 53 دقیقه پیروزی در سال 2012 استرالیا به فینال; نادال 9-7 پنجم-مجموعه ای از پیروزی در سال 2013 باز فرانسوی نیمه نهایی شد یک چیزی از ساییدگی.

نواک جوکوویچ در مقابل. راجر فدرر

جلسات: 50 (جوکوویچ, 27-23); گرند اسلم نهایی: 5 (جوکوویچ, 4-1)

نکات برجسته: سال گذشته بی سابقه پنجم-مجموعه tiebreaker در ویمبلدون با جوکوویچ برنده پس از صرفه جویی در دو قهرمانی امتیاز; جوکوویچ در دو بازی امتیاز-ذخیره برنده در سال 2010 و 2011 U. s. Open نیمه نهایی; فدرر دو tiebreaker چهار-مجموعه ای از برنده شدن در یک تاریک و مرطوب و سرد در روز در سال 2011 باز فرانسه در نیمه نهایی به ضربه محکم و ناگهانی جوکوویچ در 43 مسابقه برنده خط.

JOHN MCENROE در مقابل. JIMMY CONNORS در مقابل. بیورن بورگ

McEnroe-Connors: جلسات: 34 (McEnroe 20-14); گرند اسلم نهایی: 2 (بسته شده)

McEnroe-Borg: جلسات 14 (بسته); گرند اسلم نهایی: 4 (McEnroe 3-1)

بورگ-Connors: جلسات 23 (بورگ 15-8); گرند اسلم نهایی: 4 (بسته شده)

نکات برجسته: Borg را 8-6 پنجم-مجموعه ای از پیروزی در برابر McEnroe پس از انداختن یک tiebreaker 18-16 در سال 1980 نهایی ویمبلدون; Connors پنج-مجموعه ای بیش از پیروزی McEnroe در همه انگلستان باشگاه دو سال بعد; Borg گرفتن بهتر از Connors در دو فینال ویمبلدون با Connors خود را در دو ایالات متحده باز کردن نهایی.

STEFAN EDBERG مقابل. بوریس بکر

جلسات: 35 (بکر 25-10); گرند اسلم نهایی: 3 (Edberg, 2-1)

نکات برجسته: مردان تنها به چهره یکدیگر در سه دوره متوالی به عنوان مسابقات در تمام انگلستان باشگاه با Edberg برنده در سال 1988 و 1990, Becker در سال 1989.

پیت سمپراس در مقابل. آندره آقاسی

جلسات: 34 (سمپراس, 20-14); گرند اسلم نهایی: 5 (سمپراس 4-1)

نکات برجسته: سمپراس برنده تنهاست نهایی ویمبلدون در سال 1999 و آخرین بازی او در حال بازی در سال 2002 آمریکا به فینال; چهار tiebreaker جلسه در سال 2001 به ایالات متحده باز یک چهارم نهایی شد پرچین.

اندی موری در مقابل. نواک جوکوویچ

جلسات: 36 (جوکوویچ 25-11); گرند اسلم نهایی: 7 (جوکوویچ, 5-2)

نکات برجسته: هیچ چیز به معنای بیشتر به اخير طرفداران تنیس از موری پیروزی جوکوویچ در سال 2013 نهایی به کشور میزبان اول آن مرد قهرمان در ویمبلدون در سال 77.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>