راجر فدرر و رافائل نادال جذب چه برگزارکنندگان گفت: یک رکورد جهانی جمعیت برای یک مسابقه تنیس هنگامی که آنها بازی رویداد نمایشگاه در شهر کیپ تاون در ورزشگاه.

برگزارکنندگان گفت: حسابرسی حضور 51,954 ضرب و شتم 42,517 که به تماشای فدرر بازی الکساندر Zverev آلمان در شهر مکزیک در ماه نوامبر گذشته.

آنها همچنین اعلام کرد که ‘بازی در آفریقا مطرح دلار 3.5 میلیون برای راجر فدرر, پایه و اساس, است که پشتیبانی از برنامه های آموزشی و ورزشی, برنامه برای کودکان در آفریقا است.

“به 51,954 مردم در حضور در یک مسابقه تنیس, من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به غیر از چیزی بود که گفت:” فدرر.”آن چیزی نیست که شما در مورد خواب.

فدرر بود که همراه با آفریقای جنوبی, مادر, Lynette گفت: اولین حضور خود را در آفریقای جنوبی بود یک مناسبت خاص است.

“اولین بار در اینجا در شهر کیپ تاون در آفریقای جنوبی به معنی خیلی بیشتر از فقط تنیس,” او گفت:.

فدرر برنده 6-4 3-6 6-3 در یک بازی که در آن بازیکنان به رقابت با سرد, شرایط باد می وزد در ورزشگاه است که ساخته شده برای جام جهانی فوتبال 2010.

عرصه بسته بندی شده بود با طرفداران مشتاق که سنگ کف و آیا این موج در طول بازی.

“این شگفت انگیز, جمعیت, شگفت انگیز, ورزشگاه گفت:” نادال بود که در ساخت اولین حضور خود را در آفریقای جنوبی پس از بازی در این کشور به عنوان یک تازه وارد.

“این یک شب فراموش نشدنی. ما احتمالا هرگز دوباره بازی در یک فضای مانند این یکی” گفت: نادال.”من نمی توانم تشکر می کنم به اندازه کافی مردم در اینجا در کیپ تاون است. آنها به اینجا آمدند و ایجاد یک فضای فراموش نشدنی.”پیش از آن در روز فدرر و خود را دو برابر شریک میلیاردر بیل گیتس ضرب و شتم نادال و جنوب آفریقا به دنیا آمد کمدین Trevor Noah در یک مسابقه با بیشتر قوانین انعطاف پذیر.

تشریفاتی سکه بازی شیر یا خط انجام شد, جام جهانی برنده سپرینگبک راگبی کاپیتان Siya Kolisi که ارائه فدرر با سپرینگبک نیوجرسی. سکه استفاده شد یادبود 20 فرانک سوئیس قطعه ضرب با فدرر ، او آن را داد به Kolisi.

دیگر مشخصات بالا آفریقای جنوبی, ستاره های ورزشی در حضور و غیاب شامل سابق سپرینگبک کاپیتان جان Smit و Jean de Villiers و همچنین المپیک شناگر Ryk Neethling.

این بازی ششمین نسخه از این رویداد سازمان یافته توسط راجر فدرر پایه و اساس است و برای اولین بار در آفریقا است.

“چیزهای زیادی وجود دارد انتظار می رود که به آن که بازی خود را تقریبا فراموش می شود گفت:” فدرر قبل از بازی.

او گفت که او صرف دوران کودکی تعطیلات در آفریقای جنوبی.

“زمان صرف شده در اینجا به عنوان یک بچه بود,” فدرر گفت.”شما را در جاده ها و شما هرگز دوباره برای برخی از دلایل چرا شما باید تعقیب که کمی توپ تنیس و شما باید تعقیب رویاهای خود را.”ده ها هزار نفر از طرفداران نشان داد تا در اوایل و نشئه زمانی که نادال و فدرر ضربه عمل توپ را به ایستد.

یکی از طرفداران گفت: او به ارمغان آورد و حلقه عروسی برای فدرر به پیشنهاد او. “من می خواهم به ازدواج با راجر” او فریاد زد.

در اوایل بعد از ظهر فدرر و نادال تنیس بازی با کودکان از شهرستان در Hout Bay.

این کودکان بخشی از یک afterschool فعالیت برنامه با پستی Zap سیرک که توسعه مهارتهای حرکتی درشت و ظريف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de