FC گوا می شود ابتدا باشگاه را به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان آسیا مرحله گروهی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

FC گوا در روز چهارشنبه شد اولین تیم از این کشور به واجد شرایط برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به قاره ردیف بالا رقابت های باشگاه های پس از ضرب و شتم جمشدپور FC 5-0 در سوپر لیگ بازی در اینجا.

فران Corominas (11) هوگو Boumous (70 و 90), Jackichand سینگ (84) و Mourtada سقوط (87هفتم) به ثمر رساند برای FC گوا به اطمینان حاصل شود که سمت خود را به پایان رسید لیگ فاز ISL در نقطه بالا. که تیم برتر در پایان لیگ مرحله از ISL شده و تضمین شده یک اسکله در 2021 لیگ قهرمانان آسیا.

FC گوا به پایان رسید لیگ فاز با 39 امتیاز پس از 18 منطبق است. آنها در حال حاضر شش نقطه روشن از ATK که در نقطه دوم با 33 امتیاز و با یک بازی به بازی.

هند مانند باشگاه های Mohun بگن و شرق بنگال را در بازی های آسیایی قهرمانی باشگاه اما هیچ تیمی از این کشور تا به حال در مرحله گروهی از لیگ قهرمانان آسیا پس از معرفی آن در سال 2002.

من-لیگ قهرمانان استفاده می شود به بازی در مقدماتی/بازی کردن دور از لیگ قهرمانان آسیا تا این جریان های نجومی اما هیچ کدام اند قادر به واجد شرایط برای مرحله گروهی.

با ISL داشتن شده است به رسمیت شناخته شده به عنوان لایه لیگ در کشور هند فدراسیون فوتبال بالای آن تیم در لیگ فاز را نمایندگی هند در معتبر لیگ قهرمانان آسیا.

تحت کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون های عضو سیستم رتبه بندی صادر شده در ماه نوامبر سال 2019 هند شده است اختصاص داده شده یک اسلات در گسترش لیگ قهرمانان آسیا به عنوان کشور اشغال هشتم نقطه در غرب منطقه.

عضو انجمن رتبه 7 به 10 در هر دو غرب و شرق و مناطق دریافت مستقیم اسلات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که باید 40 باشگاه در سال 2021 نسخه به جای 32 قبل از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>