روز پدر سال 2020: چگونه بلند بلوز Sreeshankar Murali پدر خود را به شکل حرفه ای

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در صرف سن 19 آستین بلوز Sreeshankar Murali شکست رکورد ملی در 58 ملی دو و میدانی قهرمانی در بوبانسور با یک پرش 8.20 متر. لحظات پس از عظیم نقطه عطف کرالا ورزشکار دیده می شد پرتاب توسط پدرش در پشت تریبون. لحظه Sreeshankar معتقد است یکی از بهترین آنهایی که او با پدرش است.

“یکی از ویژه حافظه است که ما هم روزی است که من شکست رکورد ملی در پرش بلند است. آن روز من به یاد داشته باشید من نه جسمی خوبی به رقابت بپردازند چرا که من تا به حال سکته گرما مسائل روز قبل. و روش من جهش بود واقعا بد بود که من به سختی قادر به ایستادن,” او می گوید هندوستان تایمز در یک مکالمه تلفنی.

S. Murali, Sreeshankar پدر بود که بین المللی سه گانه-بلوز خود شده است با Sreeshankar او در طول جوان دو و میدانی کار حرفه ای. او مربی است بلند بلوز خود را پس از او آغاز شده در حال توسعه علاقه به این ورزش است. در این پنج شنبه, سپتامبر صبح در Bhubaneswar, Murali گفت: پسر خود را به ایجاد برخی از ویژگی های تنظیمات است که به او کمک کرد تا شکستن رکورد ملی.

“پدرم فقط به من گفت اجازه رفتن به زمین است. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. او ساخته دقیقه اصلاحات فنی در پریدن رویکرد و اثبات آن به دلیل اصلی که چرا من قادر به دریافت ملی رکورد” Sreeshankar می گوید.

“وقتی که می آید به رقابت منطقه است نوع متفکر با تمام ویژگی های دانش او می داند. او تنظیم همه چیز را به طوری که من می تواند با کلیک بر روی پرش راست در جای مناسب. که کاملا محوری” او در ادامه می افزاید.

Sreeshankar در حال حاضر 21, شده است, آموزش برای چند ماه گذشته تحت پدرش در زادگاه خود در پلککد کرالا در میان سراسر کشور مستند در محل با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. با مجموعه ای محدود از تجهیزات در دسترس پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری مشغول به کار در Sreeshankar هسته قدرت و تحرک آموزش.

“در طول مستند اصلی آموزش ما متمرکز شده بودند و قدرتی هسته ای تقویت و تحرک جنبه. ما می تواند تغییر تمام وزن تجهیزات آموزشی از مسیر ما به خانه های ما. من هم یک برانکارد فضا در خانه من به طوری که من می توانید تمرینات من در یک راه مناسب است,” او می گوید.

“تنها چیزی که فاقد آن بود که جنبه های فنی در مورد جهش و پرش و سرعت مربوط به جهش های آموزشی.”

بلند و بلوز است که به شدت دیده می شود به عنوان یک مدال چشم انداز هند در المپیک 2024 به یاد می آورد که در آن پدر و مادر او که خود را علاقه مند به پیگیری و درست. Sreeshankar متعلق به یک خانواده از ورزشکاران است. مادرش K. S. Bijimol بود 800 متر قهرمان دو سرعت و خواهر خود را Sreeparvathy است heptathlete.

“آن را از طریق پدر و مادر من به تدریج علاقه و میدانی ورزش است. به عنوان یک جوان او استفاده می شود به من را به زمین من استفاده می شود برای لذت بردن از بازی با او و در حال اجرا با او. بنابراین من به تدریج توسعه یافته علاقه track-and-field ورزش بیش از هر چیز دیگری,” او می گوید.

“در حال سابق بین المللی سه گانه بلوز او آموزش دیده در بسیاری از مربیان سراسر کشور و چند تن از مربیان در خارج از کشور. بنابراین او می داند آنچه در آن طول می کشد به منظور توسعه یک ورزشکار در یک راه مناسب است. او شده است ساخت بنیادی بلوک از آموزش من به تدریج در سال-توسط-در سال” Sreeshakar می افزاید.

Hindustantimes

اما داشتن یک پدر به عنوان مربی خود را همیشه آسان نیست. یک مربی کار نیز نیاز به یک مشاور و دشوار عشق یک مفهوم Sreeshankar کردم استفاده می شود به زمانی که او در قطار با پدرش. “داشتن پدر من به عنوان یک مربی نیز یکی از جنبه های چالش برانگیز ورزشی حرفه ای است. او همیشه با من 24X7. او می داند که چه چیزی و همه من خوردن من چقدر خواب که دوستان من هستند و یا با آنها من هستم mingling با. او همیشه باعث می شود مطمئن شوید که من نمی پریشان هر چیزی در اطراف من است که توجه من به دور از آموزش و یا ورزش خود را,” او می گوید.

Sreeshankar معتقد است که پدرش تعهد نسبت به ایجاد حس تعهد و نظم و انضباط در او به او کمک کرده اکسل در حرفه ای خود را در سن جوان است. “او باعث می شود مطمئن شوید که من استراحت مناسب قبل از آموزش مناسب و بازیابی بعد از هر آموزش است. او کاملا دقیق با تمام روال. او همیشه مدعی است که رژیم سفت و سخت لازم است برای رسیدن به موفقیت از آنجا که بدون تعهد و نظم و انضباط شما می توانید دستیابی به موفقیت در هر ورزشی. هر زمان که می آید به آموزش, آن است که همیشه یک مربی-ورزشکار رابطه به جای یک پدر و پسر رابطه. او دشوار است با من سخت با من, اما من احساس می کنم که مورد نیاز است برای یک ورزشکار به اکسل در یک سطح بالاتر” او می گوید.

زمانی که Sreeshankar است یک روز بد در مسیر و یا در آموزش او اغلب تبدیل به پدرش برای مشاوره که به او می گوید اعتماد به فرایند و حرکت می کند. “هر زمان که من یک روز بد او را به من بگویید در مورد اشتباهات من ساخته شده قبل یا در طول رقابت. او به من می گوید که چگونه من می توانم اصلاح آنها و من را به حرکت گذشته که روز بد. این توصیه با این نسخهها کار کاملا مثبت به عنوان پدر من طول می کشد همه منفی دور از من,” او می گوید.

به عنوان Sreeshankar در حال برنامه ریزی برای رقابت در مسابقات دو و میدانی به عنوان به زودی به عنوان رقابت آغاز می شود برای بازی های المپیک توکیو صلاحیت او می گوید که او نمی توانست به دست آورد سطح از موفقیت او اگر نبود فداکاری های ساخته شده توسط پدر خود.

“او نمی خواهد شرکت در هر کالج یا مدرسه مراسم و یا هر جمع خانواده. او می گوید که او را به وجود داشته باشد با من در تمام جلسات آموزشی و نمی تواند دست هر یک از آن. این سطح از تعهد و فداکاری است که او نسبت به من حرفه ای” Sreeshankar می گوید.

“این که آیا آن است که آموزش در 12 ساعت در ظهر یا در 9 ساعت در شب او همیشه با من است. زمانی که من در مدرسه و برنامه من بود گیج کننده او خواهد به من کمک کند با کار مدرسه به طوری که من بار کاهش می یابد. او را رها من به مدرسه من را انتخاب کنید تا از مدرسه رها من به زمین… انجام آنچه در آن طول می کشد به طوری که من باقی می ماند مناسب و سالم است. او اختصاص داده شده است زندگی خود را به سمت من و خواهرم به طوری که ما انجام می دهیم و همچنین ورزشکاران نیز در دانشگاهیان” او امضا کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>