FATF بررسی, جلسه برای پاکستان به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 بحران: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پاکستان دریافت کرده است غیر منتظره کردند در جلسه مهلت تعیین شده توسط Financial Action Task Force (FATF) برای مقابله با ترور تامین مالی به عنوان یک کلید جلسه بررسی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن قرار داده شده است چرا که از Covid-19 بحران است.

پاکستان است که در FATF را “خاکستری ” لیست” از ژوئن 2018 داده شد تا ماه ژوئن توسط چند جانبه ناظر به اجرای کامل 27-نقطه طرح اقدام برای جلوگیری از ترور تامین مالی و پول شویی. پاکستان عملکرد ارزیابی می شود در جلسات نقد و بررسی برگزار می شود در پکن در ماه ژوئن 21-26.

“ما فقط دریافت یک علامت از FATF از طریق بانک دولتی پاکستان که بررسی ما برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 21-26 در پکن به تعویق افتاده است” یک مقام ارشد که نامش ذکر نشده پاکستانی رسمی به نقل از به نقل از روزنامه طلوع در روز چهارشنبه. این کشور عملکرد را در حال حاضر بررسی می شود در ماه اکتبر روزانه گزارش شده است.

این مقام گفت: پاکستان شد مورد نیاز برای ارائه گزارش عملکرد توسط مارس 20. “ما در حال حاضر ارسال گزارش ما به FATF در ماه اوت خواهد بود که مورد بررسی در ماه اکتبر” افزود تعویق ظاهرا ناشی از عدم قطعیت با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

بحران بهداشت و درمان را فراهم کرده است پاکستان با زمان اضافی به “حذف کمبود” رسمی به نقل شد.

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از FATF در توسعه است.

یک پست در FATF وب سایت مربوط به سازمان تقویم برای سال 2020 گفت: “با توجه به ادامه coronavirus (Covid-19) اورژانس FATF و FATF-سبک نهادهای منطقه ای (FSRBs) در حال اجرای اقدامات پیشگیرانه است که تاثیر رویدادهای برنامه ریزی شده مانند به تعویق انداختن, لغو و یا نگه داشتن آنها را عملا.”

در یک ارزیابی در آن جلسه عمومی در ماه فوریه FATF به این نتیجه رسیدند که همه مهلت پاکستان برای عمل برنامه ریزی “شده اند” و این کشور تا به حال “تا حد زیادی خطاب” 14 از 27 امتیاز در طرح اقدام “با سطوح مختلف از پیشرفت های ساخته شده بر بقیه.

سحر گزارش ذکر شده مسئولان عنوان کرد و گفت که پاکستان تا به حال در جای خود قرار داده گسترده ای مبتنی بر استراتژی برای تکمیل برجسته تعهدات با FATF و به طور فعال در حال پیشرفت است.

FATF پاکستان هشدار داده بود که اگر عمل آن است طرح اجرا شده در ماه ژوئن آن را در صورت امکان در حال نقل مکان به لیست نظارت کشورهای, معمولا شناخته شده به عنوان “لیست سیاه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>