نوشته شده توسط Avaneesh Mishra | منتشر شده در تاریخ: فوریه 1 سال 2020 4:30:46 am

Farrukhabad: Man who took 23 kids hostage is killed, wife beaten to death by mob Batham بود به ضرب گلوله توسط پلیس.

نه ساعت بحران گروگانگیری در یک روستا در بالا را جیس که در آن 23 کودکان برگزار شد یک شبه توسط 40-year-old عنوان یک قتل محکوم کردن وثیقه به پایان رسید و با قتل او توسط پلیس. درگذشت همسرش بعد در بیمارستان در اوایل جمعه پس از او شد حمله اراذل و اوباش از ساکنان محلی پلیس گفت:.

هیچ کدام از فرزندان به گروگان گرفته دچار هر گونه آسیب فیزیکی پلیس گفت:. اما دو پلیس زخمی شدند به عنوان Batham حامل مواد منفجره قرار داده شده در میان یک پشته از آجر خارج از خانه اش کشته شده است. Batham نیز به ضرب گلوله و مجروح شدن یک ساکن محلی که سعی به مذاکره با او. یکی دیگر از نیروهای پلیس مجروح شد و در شلیک. وضعیت مجروح پایدار است, پلیس گفت:.

بحران و مجازات در مقابل زیادی مشروط پلیس از جمله IG (کانپور محدوده) و SP جیس. متهم اصلی, Subhash Batham شد و همچنین حمله اوباش و بعد از آن به ضرب گلوله توسط پلیس در حالی که در تلاش برای فرار از جمعیت حدود 1 هستم. Batham همسر روبی در برابر صدمات در حالی که معطوف به Saifai کالج پزشکی مرکز.

بخوانید | دعوت برای b’day, 20 کودکان به گروگان گرفته شده در تا روستای ATS در نقطه

به گفته پلیس Anjali Kashyap, a 15-year-old بود که فرزند ارشد در میان گروگان ها نقش کلیدی در پایان دادن به بحران است. او آرام وحشت زده کودکان و قفل درب زیر زمین که در آن آنها برگزار می شد برای جلوگیری از متهم از ورود در هنگام راه اندازی پلیس نجات.

یک تیم خنثی سازی بمب از مرادآباد تایید کرد که Batham تا به حال به اندازه کافی مواد منفجره برای از بین بردن خانه. پلیس همچنین بهبود یک تفنگ یک countrymade تپانچه چهار بمب های خام و حدود 50 بمب کوچکتر از خانه. علاوه بر این آنها دریافتند یک سیلندر گاز پر از مواد منفجره در زیرزمین بود که به شدت سیمی از همه طرف.

مورد حمله متهم در حضور پلیس Mohit Agarwal, IG (کانپور) محدوده را تکذیب کرد و گفت که متحمل آسیب های متعدد. “جمعیت خیلی عصبانی بود در چه زن و شوهر انجام داده بود و شروع pelting سنگ به عنوان به زودی به عنوان دو بیرون آمد. قبل از اینکه پلیس می تواند نجات او شد و در برخورد با یک سنگ که ثابت کشنده,” او گفت:.

حدود 20 پلیس بودند بخشی از عملیات امداد و نجات در داخل خانه در حالی که حدود 200 نفر بودند در حال حاضر در این روستا است. به گفته پلیس Batham بود اغوا شده کودکان در داخل خانه اش در Karthiya ایجاد کرد به بهانه جشن تولد دختر خود و قفل آنها را در زیرزمین حدود 4 ساعت. پلیس گفت که او پس از آن ساخته شده چند خواسته از جمله quashing از همه موارد در برابر او و Rs 1 کرور روپیه در ازای هر کودک منتشر شد.

“حدود 2 ساعت پنج شنبه او با قرار دادن یک سیستم صوتی خارج از خانه خود را و شروع به بازی آهنگ. او رقص و توزیع آب نبات به کودکان و نوجوانان گفت: آن دختر خود تولد دوم. حدود دو دوجین بچه ها جمع شده بودند و او آنها را به داخل می آیند. حدود نیم ساعت بعد من را به خانه اش رفت و من را از بچه ها برگشت. اما او باز نیست و shooed من دور” گفت: Subhash همسایه Babli Devi, 25.

“به زودی بیشتر روستاییان آمد و درخواست در مورد فرزندان خود را. این زمانی بود که او به ما گفت که او یک تفنگ و شلیک به کودکان است. او از ما خواست تا با پلیس تماس بگیرید, که رسیده روستا حدود 4 ساعت. Subhash شد و خواستار ملاقات با وزیر یوگی Adityanath و نخست وزیر نارندرا مودی” او گفت:.

Babli سه کودکان — سونام (9), عشق (6) و شبنم (9 ماه) — در میان کسانی که به گروگان گرفته شده است. در طول بحران Batham توافق برای آزادی شبنم قرار داده و او را در خارج از درب پشت خانه خود را.

جیس اضافی SP Tribhuvan سینگ گفت که پلیس و مقامات و ساکنان محلی و سیاستمداران سعی در متقاعد کردن Batham به انتشار کودکان دیگر است ، مقامات حتی وعده داده شده او یک توالت یک خانه و زمین.

در بین گفت: یک افسر پلیس Batham اخراج یک شات از یک فاصله کوچک بین فلزی درب و کف و مجروح محلی مذاکره در پا. “کمی بعد از آن بود وجود دارد یک انفجار از یک پشته از آجر قرار داده شده در خارج از خانه خود را. آن یک, انفجار, زخمی شدن دو پلیس از جمله بازرس محلی. او مواد منفجره متصل به یک سیم قرار داده و در میان آجر و گفت:” افسر.

“در یک نقطه او گفت که اگر ما به نام بیشتر افسران پلیس او شروع به کشتن کودکان. به زودی ما شنیده می شود دو اثر شلیک گلوله از داخل و او فریاد زد که او تا به حال به کشته شدن دو فرزند. آن افزایش یافته است که ضرورت و ما تصمیم گرفتیم که ما تا به حال برای ورود به خانه گفت:” IG Agarwal.

“یک تیم از 6-7 پلیس از جمله من و SSP رو در سقف برای ورود به خانه از طریق یک شکاف است. اما زمانی که ما متوجه یکی دیگر از درب سنگین در داخل ما تصمیم به منحرف کردن زن و شوهر با گرفتن یک گروه دیگر از جمله محلی برای حمله به درب خانه با سنگ. طرح کار کرده و در دین ما شکست درب منتهی به اتاق او شد در” Agarwal گفت.

“هنگامی که ما وارد اخراج او در ما اما از دست رفته است. سپس دو نفر از آنها را باز مقابل دروازه در تلاش برای فرار. اما به عنوان به زودی به عنوان آنها بیرون آمد عمومی حمله کردند و آنها را با سنگ. در حالی که زن بود احاطه Subhash برگشت و دوید به سمت زیرزمین درب شلیک. پلیس تیم اخراج بازگشت او را به قتل در نقطه” IG گفت.

خواسته در مورد دخالت یاقوت Agarwal گفت: “او یکی خواستار تومان 1 کرور. در حالی که ما در تلاش برای متقاعد کردن Subhash به انتشار کودکان او را متقاعد به گفت هر کودک به ارزش تومان 1 کرور. او یک شریک برابر در جرم و جنایت است.”

پرسید: اگر این مواد منفجره بهبود نشان داد دانش خود را در ساخت بمب های IG گفت: “ممکن است که او در سراسر کسی که در زندان است که همه چیز را به او آموخت و به او این ایده. او شروع به برنامه ریزی این جنایت به زودی پس از بیرون آمدن از زندان است.” Batham شده است / شورای داعش برای قتل در سال 2001 از یکی دیگر از ساکنان این روستا پس از یک اختلاف و او با قرار وثیقه در سال 2018 است.

📢 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im