کشاورزان می توانند کار می گوید دولت در میان مستند در سراسر کشور بیش از Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت معاف همه مرتبط با کشاورزی عملیات از ملی مستند در حال حاضر در نیروی حاوی coronavirus بیماری همه گیر است که تقریبا در مجموعه بخش بزرگی از مناطق روستایی هند از نظر اقتصادی حکومت نظامی.

کشاورزی و فعالیت های مربوط به کشاورزی در حال حاضر شده است در این لیست گنجانده از فعالیت های ضروری معاف از مستند یک مقام ارشد گفت: درخواست ناشناس ماندن. “دولت اضافه شده یک متمم به آن, اصلی, اطلاع رسانی, برای یک در سراسر کشور اطلاع رسانی. فعالیت های کشاورزی در حال حاضر معاف دلیل آن گنجانده شده است که تحت خدمات ضروری در حال حاضر” یک مقام رسمی گفت.

سراسر کشور محدودیت اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در سهشنبه, مارس 24 با توقف کامل از تمام حمل و نقل عمومی از جمله پرواز و قطار و اتوبوس های بین ایالتی. این مستند به اثر بعد تنها با خدمات ضروری مجاز به کار گیرند.

این به شدت به خطر انداخته کشاورزی که در استخدام نزدیک به نیمی از تمام سرخپوستان به طور مستقیم یا غیر مستقیم. میلیون ها نفر از کشاورزان نیست قادر به ایجاد و یا برداشت محصولات خود و دسترسی خود را به بازارهای قطع صدمه زدن به درآمد روستایی است.

با توجه به آخرین سفارش کاشت محصولات کشاورزی و همچنین برداشت می ایستد مجاز است. کود و آفت کش ها و مغازه ها و همچنین بذر بازار می تواند تابع. کشاورزی تولید و در بازار های محبوب شناخته شده به عنوان anaj mandis مجاز به از سرگیری عملیات. مواد غذایی مجموعه عوامل کمیسیون حمل و نقل پیمانکاران و خریداران عمده فروشی – انتقادی به اجرای مزرعه-به-چنگال مواد غذایی زنجیره تامین – نیز معاف از مستند.

میلیون ها نفر از کشاورزان در سراسر کشور می توانند به کار در مزارع خود در سراسر کشور مستند در محل قرار داده و بیش از این بیماری همه گیر کوروناویروس رسمی ذکر شده در بالا گفت. متحده تصمیم می گیرید که چگونه به پیاده سازی این منظور به شیوه ای امن با توجه به همه گیر این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>