فائو برای تلفن های موبایل هشدار برای هند برای 4 هفته بعد بیش از ملخ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ملل متحد (سازمان ملل متحد) سازمان غذا و کشاورزی (FAO) در آن آخرین وضعیت به روز رسانی خواسته است هند و پاکستان در آسیا و سودان, اتیوپی و سودان جنوبی و سومالی در آفریقا به بالا هشدار برای چهار هفته در نظر ملخ پرورش است.

فائو هشدار داده است که اگر چه ملخ کنترل عملیات در محل شمالی حرکت swarms در این کشورها است که بر روی کارت.

برخی از swarms در شمال غرب کنیا در حال انتظار برای حمل و نقل از طریق سودان جنوبی برای رسیدن به تابستان پرورش مناطق سودان که گزارش شده برخی از باران های موسمی.

Swarms می تواند حرکت به سمت شرق چاد و گسترش به سوی غرب و در سراسر شمال Sahel بخشی از غرب آفریقا است.

Swarms که تجمع در شمال سومالی هستند به احتمال زیاد به مهاجرت در سراسر اقیانوس هند به تابستان پرورش مناطق همراه هند و پاکستان مرز.

“بهار و پرورش swarms در حال حاضر در امتداد هر دو طرف هند و پاکستان مرز جایی که آنها در حال انتظار شروع باران های موسمی که شروع خواهد شد در روزهای آینده و اجازه می دهد swarms به بلوغ و تخم. در پاکستان برخی از swarms در حال حاضر شروع به تخم گذاری در Nagaparkar جنوب شرق استان سند در نزدیکی مرز هند در حالی که swarms در حال حاضر در دره سند و شروع به شکل قیف باند در خیبر پختونخوا” در فائو گفت.

سازمان ملل متحد سازمان گفت: swarms و بالغ گروه ها تا حد زیادی در حال حاضر در غرب جیپور راجستان اما برخی از هجوم گزارش شده است در بخش هایی از, Madhya Pradesh (MP) و Uttar Pradesh (UP) است. حداقل یک گروه کوچک از نابالغ بزرگسالان منتقل شمال تا روز شنبه گذشته و به ناحیه شمالی Kushinagar و Sidharth نگر که در آن آنها تقسیم و چند عبور از مرز به مرکزی زمینهای پست در نزدیکی بوتول در نپال Terai منطقه است.

در ایران, هجوم ملخ کاهش یافته و بیشتر در جنوب. تنها بالغ گروه باقی می ماند در امتداد مرز پاکستان در داخل کشور از سیستان و بلوچستان استان و قیف گروه نیز در حال حاضر در استان خراسان جنوبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>