طرفداران در اسنوکر قهرمانی جهان خطر غیر ضروری: o’sullivan

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تصمیم گیری اجازه می دهد تا تماشاگران برای جهانی اسنوکر قهرمانی تلقی شده است یک “خطر غیر ضروری” توسط ورزش معروف ترین بازیکن. این رویداد انتخاب شد و هفته گذشته به عنوان یکی از چند به استرس آزمون دولت بریتانیا راهنمایی در بازگشت از طرفداران به نخبگان ورزشی است.

قهرمانی جهان را در بوته تئاتر در شفیلد از جولای 31 و خواهد بود که برای اولین بار داخل رویداد اجازه می دهد تا تماشاگران با سازمان گفت: “تعداد محدودی” از مردم را به حضور در هر جلسه.

Ronnie o’sullivan پنج بار قهرمان جهان گفت: “داشتن مردم وجود دارد اما مردم به اندازه کافی به نظر نمی آید خوب است.” “یا آن را بسته و می گویند که ما در واقع نمی مراقبت” o’sullivan به بی بی سی گفت “یا فقط” ما نمی داشتن کسی.'”

O’sullivan گفت که او خوشحال خواهد بود برای رویدادهای ورزشی به صحنه بدون تماشاگر تا 2021. “من فقط فکر می کنم آن را یک خطر غیر ضروری. من فقط فکر نمی کنم شما می خواهید برای قرار دادن زندگی مردم در خطر است,” او گفت:. “شما نگاه کنید در NHS و شما فکر می کنید این مثل این است که یک جنگ در لحظه و آن به آن دسته از افرادی که مسطح شده است و شما مراقب آنچه آنها را از طریق رفتن و هر چیزی را به استرس آنها میباشد.”

O’sullivan گفت: او را چگونه ارزیابی او احساس می کند زمانی که او می شود به بوته و خروج از این رویداد اگر او احساس می کند “بسیار ناراحت کننده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>