فن مقایسه کریس لین با WWE Legend Steve Austin, او می دهد و خنده دار پاسخ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا کریکت کریس لین است که به عنوان یکی از مخرب ترین ضربه در T20I فرمت. Right-hander منتشر شد از Kolkata Knight Riders حق رای سال گذشته خریداری شده توسط مدافع عنوان قهرمانی بمبئی سرخپوستان خود را برای قیمت پایه تومان 2 کرور. در حال حاضر قبل از شروع لیگ برتر هند, لین در حال حاضر برای لاهور Qalandars در پاکستان سوپر لیگ و در روز شنبه او به توجه با خنده پاسخ به یک فن.

یک فن به نام حسن احمد مشترک یک عکس از لین نشسته در ستاره شرق با هم تیمی اش بن غوطه دادن و مقایسه این دو ستاره با WWE Legends Stone Cold Steve Austin و گلدبرگ بود. “گلدبرگ و Steve Austin, تماشای #PSL2020 بازی در #لاهور. روز خوب هستند,” او نوشت.

در پاسخ به صدای جیر جیر لین گفت: “من ترجیح می دهم Johnny Sins.” Johnny Sins محبوب فیلم بزرگسالان بازیگر و همچنین تمیز-اصلاح سر بسیار شبیه لین, Steve Austin و گلدبرگ.

در ضمن صحبت در مورد T20 مسابقات در پاکستان لین گفت که او نیاز به کار بر روی روش خود را تنظیم کنید به زمین در پاکستان که حمل بیشتر گزاف گویی و جنبش نسبت به آنهایی که او با بازی در, Big Bash League.

“من به بازی در پاکستان برای اولین بار و من بهترین من سعی خواهد کرد برای دریافت تنظیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. من احساس می کنم در این سال تیم ملی قوی و متعادل” دلار استرالیا به نقل از به نقل از geosuper.tv.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>