Sanju دوی 24 ساله بیوه در Tudihar Badal-Ka-روستای پوروا, Uttar Pradesh را Prayagraj منطقه شکسته شدن هر بار کسی اشاره اواخر شوهر ماهش کومار.

کومار یک سپاهی با مرکز رزرو Police Force (CRPF) بود و یکی از 40 پرسنل کشته در پولوما حمله تروریستی در جامو و کشمیر در این روز از یک سال پیش.

دوی ادعا می کند که بسیاری از رهبران سیاسی بازدید خانه به commiserate با او انجام داده اند کمی به او کمک کند در تلاش خانواده است.

“این حادثه ما را ترک ویران کرد. من دو پسر سمر 6 و Sahil 5, از مدرسه رفتن اما وعده حمایت مالی برای آموزش و پرورش خود را هنوز به آمده است. بنابراین من به تدریس در یک مدرسه کوچک و ملاقات با هزینه های خود را در آموزش و پرورش” گفت: Devi. به دنبال در سنگ تراشه های گسترش در خارج از خانه او در قوانین Devi به یاد آورد وعده های بتنی جاده یک پارک و یادبود در او نام هیچ یک از آن او ادعا را محسوس.

مسئولیت حمله مرگبار در پولوما در CRPF کامیون ادعا شد توسط جیش-e-محمد و موجب حملات هوایی تلافی جویانه توسط هند در یک JeM اردوگاه در پاکستان و تحت فشار قرار دادند subcontinental رقبا را به آستانه یک درگیری مسلحانه. قربانیان این حمله تروریستی بودند مورد ستایش قرار داد به عنوان شهدا.

 

“من می خواستم یک تابع به مناسبت روز از شوهرم شهادت اما یادبود و پارک هنوز به آمده است. بنابراین ما برنامه ریزی برای ارائه اهدای گل و ادای احترام به عکس خود را و به یاد داشته باشید او” Devi گفت. کومار مادر Shanti Devi, 43, گفت: کار دولت وعده داده شده برای پسر خردسال او Amresh نشده محسوس است یا نه. “او خود را به اتمام فارغ التحصیلی و بیکار است. نه شوهرم و نه من دریافت هیچ گونه حقوق بازنشستگی,” او اضافه شده است. وعده های 1.5 هکتار زمین و یک دروازه به افتخار کومار نیز انجام نشده است.

داستان تکرار شده است توسط خانواده های بسیاری از مردان 40 کشته در چه بود کشمیر مرگبارترین تک حمله تروریستی در سه دهه ستیزه جویی. برخی از خانواده ها هنوز هم در انتظار وعده داده شده پس از از دست دادن شغل خود را تنها بگیر. کمی انجام شده است به افتخار قربانی از آنها شکایت دارند.

در آگرا خانواده Kaushal کومار Rawat می گویند که آنها را دریافت خواهید کرد ؟ 25 لاخ وعده داده شده توسط دولت یک کار است که ارائه شده به خانواده در, پسر جوان, Vikas, است که هنوز فارغ التحصیل. حتی پس از خانواده ناراحت است. دلیل: محلی یادبود misspells Rawat نام آن حک شده است در فونت کوچک است و به مراتب بیشتر نام panchayat رئیس و دیگر رهبران هیزم در بزرگتر حروف.

“رهبران محلی را توهین به نام شوهر من با ذکر نام خود را در کوچک” گفت Mamta Rawat.

در بیهار را باگلپور رم Niranjan Thakur پدر اواخر راتان کومار Thakur است ناراحت است که یک دروازه در افتخار از پسرش است که به دور از در حال تکمیل است. خانواده دریافت کمک های مالی و پسر جوان خود را به یک کار در Panchayati راج بخش اما قول می دهم یک آپارتمان است که هنوز نگه داشته می شود.

خانواده CRPF سپاهی Jeetram Gurjar در راجستان بهرتپور دریافت کرد ؟ 25 لاخ از دولت و CRPF اما انتظار است دولت ، “دو راجستان وزیران گفت: دولت مدرسه در روستا را نام برد و پس از Jeetram اما این وعده همچنان برآورده نشده” پدرش گفت: Radhe Shyam.

اما برخی از خانواده ها خوشحال هستند با آنچه که آنها دریافت کرده است. در اوتار پرادش را شمالی منطقه Naveen Kumar برادر CRPF سپاهی Pradeep Kumar گفت: دولت و CRPF ماند درست کلمه خود را.

“دولت پرداخت ex gratia ؟ 20 lakh و تمام حق و حقوق بازنشستگی پاک شد توسط CRPF” گفت: Naveen Kumar ساکن تا شمالی منطقه است. Pradeep Kumar پسر Siddharth تنها 18 و در کالج. یک فرمت از سه سال است به دنبال او به درخواست برای یک کار در مهربان زمینه.

(با ورودی از Suresh Foujdar S راجو از خوابیدن Biswas)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im