“نادرست و بی اساس’: مرکز زباله گزارش از 20 درصد کاهش در مرکزی دولت pensi…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روز یکشنبه دولت گفت که گزارش ها از 20% کاهش در دولت مرکزی حقوق بازنشستگی هستند “غلط و نادرست” و این که دولت برنامه ریزی شده است هیچ گونه اندازه گیری.

یک توییت ارسال شده توسط وزارت مالیه خواندن “آن است که گزارش شده که 20% کاهش در دولت مرکزی حقوق بازنشستگی است که برنامه ریزی شده است. این اخبار نادرست است. وجود خواهد داشت بدون برش در حقوق بازنشستگی پرداخت. آن است که روشن است که حقوق و حقوق بازنشستگی را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توسط دولت مدیریت پول نقد”.

اداره بازنشستگی & بازنشستگان رفاه نیز با صدور بیانیه ای در همان بیان کرد که این شایعات را “تبدیل به یک منبع نگرانی برای بازنشستگان” خبرگزاری PTI گزارش شده است.

“همانطور که توضیح آن در حال تصریح کرد که هیچ گونه پیشنهادی برای کاهش حقوق بازنشستگی و هیچ اقدام است فکر توسط دولت در این رابطه است. به جای آن دولت متعهد است برای رفاه و آسایش و رفاه بازنشستگان” اطلاعیه صادر شده توسط DoPPW گفت.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس دولت اعلام کرده بود که شهروندان ارشد متفاوت-abled و زنان بیوه که در نقشه کشی دولت مرکزی حقوق بازنشستگی را دریافت سه ماه پیش بازنشستگی در هفته اول ماه مارس تحت ملی برنامه کمکهای اجتماعی (NSAP). وجود دارد 65.26 لاخ دولت مرکزی بازنشستگان.

دولت هند گرفته شده کشت از اقدامات برای کمک به اقتصاد و بهره مندی شهروندان را در پی coronavirus بحران است. ماه گذشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد یک بسته امداد تومان ارزش 1.70 لاخ کرور در پی Covid-19 شیوع.

دولت نیز منتشر شد حدود 30000 تومان کرور روپیه در کمک به بخشهای مختلف جامعه است.

تحت یک ویژه ارائه دولت اعلام کرده بود که افراد در حال حاضر می تواند برداشت سه ماه حقوق و دستمزد از کارکنان صندوق اندیش (EPF) حساب میان coronavirus بحران است. این EPF برداشت شده اند معاف از خدمات شارژ.

دولت نیز معرفی اقدامات لازم برای ارائه کمک های مالی به بخش های مختلف جامعه تحت آن طرح از جمله PM-KISAN آذر Dhan, Pradhan Mantri Garib Kalyan ان Yojana, Ujjawala طرح ملی و اجتماعی کمک برنامه.

تعداد coronavirus موارد در کشور عبور کرده 15,000 علامت گذاری به عنوان. در مارس 14, نارندرا نخست وزیر اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور Covid-19 مستند تمدید خواهد شد تا آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>