سقوط در hospitalisations در 2017-18 نسبت به 2014

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آیا سرخپوستان دریافت سالم بین 2014 و 2017-18? پس از همه کمتر سرخپوستان گزارش بیماری و یا بستری شدن در بیمارستان نیاز در 2017-18 نسبت به 2014.

یافته های آخرین نظر سنجی در دولت هند سلامت توسط دفتر آمار ملی نشان می دهد که تعدادی از سرخپوستان گزارش بیماری کاهش 2.1 درصد در مناطق روستایی و 2.7 درصد در مناطق شهری بین 2014 و 2017-18. این یافته ها بر اساس بیماری های گزارش شده توسط مردم در 15 روز قبل از نظرسنجی.

این بررسی همچنین نشان داد که سهم این جمعیت مراجعه کننده به بیمارستان در سال قبل بررسی کاهش یافته و نزدیک به یک درصد در مناطق شهری و روستایی بین 2014 و 2017-18. جالب است بدانید بسیاری از کسانی که گزارش بیماری و کسانی که در بیمارستان بستری رز بین 1995-96 و 2014, با توجه به سه سازمان خدمات ملی نظرسنجی در بهداشت و درمان در این دوره است.

عفونت شد شایع ترین بیماری

آن را نیز بیشتر ذکر دلیل برای بستری شدن در بیمارستان. یکی در سه بیمار مردم گزارش دادند که دچار عفونت است.

بیماری های قلبی و عروقی دومین ترین گزارش بیماری و به دنبال آن توسط غدد درون ریز و اختلالات متابولیک (بدن بیش از حد و یا تولید برخی از هورمون ها و اختلالات موثر بر توانایی بدن برای پردازش برخی مواد مغذی و ویتامین ها) و بیماری های تنفسی.

سه در چهار بیمار افراد دچار یکی از این بیماری است.

اما وقتی که می آید به بستری شدن در بیمارستان و عفونت نیز منجر به بستری شدن در بیمارستان (31.5% نفر بستری شدن عفونت). در حالی که بیماری های قلبی و عروقی دومین ترین گزارش بیماری آن چهارم بزرگترین علت بستری شدن در بیمارستان فرار صدمات و بیماری های گوارشی.

 

بیشتر لازم نیست بیمه سلامت

تقریبا 86 درصد مردم در مناطق روستایی هند و 81 درصد در مناطق شهری هند هستند تحت پوشش بیمه درمانی . به عنوان یک نتیجه در مورد چهار در پنج سرخپوستان پرداخت هزینه بستری شدن در بیمارستان از درآمد یا پس انداز. در واقع 13.4 درصد مردم در مناطق روستایی و 8.5 درصد در مناطق شهری قرض گرفتن پول به پرداخت هزینه های بیمارستان.

این ارقام به طور قابل توجهی متفاوت است میان کشورها. برای مثال تقریبا هر کس در روستایی گوا و 98 درصد مردم شهری در گوا خود را پرداخت هزینه های بیمارستان از درآمد یا پس انداز در حالی که تنها 52 درصد از مردم در مناطق روستایی آندرا پرادش و 65 درصد در مناطق شهری آندرا پرادش استفاده از درآمد یا پس انداز. آندرا پرادش دارای بالاترین جمعیت تعداد افرادی که قرض گرفتن پول برای پرداخت هزینه های بیمارستان – 28 درصد در مناطق روستایی و 16 درصد در مناطق شهری است.

~16,000-25,000 پرداخت برای هر بیمارستان بازدید

تنها یک مورد از بستری شدن در بیمارستان به طور متوسط هزینه های Rs 16,676 در مناطق روستایی هند و Rs 26,475 در مناطق شهری است. همانطور که انتظار بستری در یک بیمارستان خصوصی هزینه های زیادی بیشتر از یک بیمارستان دولتی و شش برابر بیشتر در مناطق روستایی و هشت برابر بیشتر در مناطق شهری است. یک املا از بستری در مناطق شهری هزینه ~38,822 در یک بیمارستان خصوصی به طور متوسط در مقایسه با ~4,837 در یک بیمارستان دولتی.

سرخپوستان صرف 7 روز در بیمارستان به طور متوسط

به طور متوسط یک فرد که در بیمارستان بستری است در هند باقی می ماند بستری برای 6.9 روز. اما یک فرد بستری شده در یک بیمارستان خصوصی است که به احتمال زیاد به ماندن بستری برای یک روز بیش از یک شخص بستری در یک بیمارستان دولتی. حدود 71.7% بيماران در بيمارستان های دولتی و 66.4 درصد در بیمارستان های خصوصی مرخص می شوند در کمتر از هفت روز است.

 

زمان صرف شده در یک بیمارستان نیز بستگی به نوع بیماری فرد است. برای مثال یک بیمار سرطانی بستری در بیمارستان صرف به طور متوسط 13.2 روز در بیمارستان در حالی که با یک چشم و بیماری صرف تنها سه روز است. روانی و عصبی بیماران صرف دومین بار در بیمارستان 8.7 روز به طور متوسط پس از پذیرفته شدگان با آسیب که صرف 8.3 روز به طور متوسط.

استاد Indranil Mukhopadhyay که می آموزد بهداشت عمومی در دانشکده دولت و سیاست های عمومی گفت: این نیاز به مطالعه شود به همین دلیل تعداد زیادی از مردم گزارش بیماری و کسانی که در بیمارستان بستری کاهش یافته است.

“این بسیار عجیب و غریب و متضاد با منطق از آنجا که در سراسر جهان وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که استفاده از بهداشت و درمان کاهش یافته است و با افزایش درآمد و در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

وی گفت: یکی از دلایل افت در تعداد زیادی از مردم گزارش بیماری می تواند فصلی از این بررسی است.

“این برای اولین بار در دو دهه که یک دور کامل از سلامت بررسی انجام شد که بدان معنی است که آن را انجام شده در طول سال بر خلاف شش ماهانه نظرسنجی در گذشته دو دور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>