‘Fair & Lovely’ کرم rebranded’Glow و دوست داشتنی’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Unilever حذف کلمه “عادلانه” از نام یک پوست-کرم سفید فروخته شده در هند در دهه های پس از نقد است که با نام تجاری تداوم مضر نژادی كليشه اي است.

کرم صورت که قبلا به نام Fair & Lovely خواهد بود به نام تب و تاب بودن و دوست داشتنی این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. مردان نسخه خواهد بود تغییر نام داد درخشش & خوش تیپ.

این تغییر به معنای ایجاد نام تجاری است که برای حساب 500 میلیون دلار در درآمد سالانه بیشتر “فراگیر” Unilever گفت. هنوز آن می افتد کوتاه از مطالبات از فعالان برای جلوگیری از فروش پوست-کرم های سفید به طور کامل به دلیل آنها این مفهوم را میرسانند پوست تیره تر نامطلوب است. کسانی که خواستار به دست آورده اند با توجه به تازگی به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات گسترده در آمریکا افزایش آگاهی نژادی كليشه اي در جای دیگر.

از PepsiCo, Inc.’s عمه Jemima شربت افرا به مریخ, Inc.’s عمو بن برنج شرکت کرده اند که مارک های منتقدان را به نام های طولانی مشکل ساز است. ماه گذشته Johnson & Johnson گفت: این امر عقب نشینی از آن خود پوست-سفید, کسب و کار است که شامل تمیز کردن و پاک کردن و انصاف و نام تجاری در هند.

بازاریابی قیر برای Fair & Lovely شده است عمیقا ریشه در تثبیت مفاهیم زیبایی در هند — این شرکت دومین بازار پس از ایالات متحده آمریکا-که در آن پوست تیره تر است به عنوان نامطلوب و اغلب همراه با مردم در پایین Hinduisim سیستم طبقه. ازدواج تبلیغات در هند بزرگترین روزنامه ها به طور معمول مشخص نیاز به یک “عادلانه” ،

به عنوان هند پیشرو سفید, کرم, Fair & Lovely شده است به طور منظم هدف برای فعال رسانه های اجتماعی در طول سال. تلویزیون پخت و پز نشان می دهد میزبان Padma Lakshmi ماه گذشته توییتی که سازندگان این محصول نیاز به “بسته جعلی خود را به لوازم آرایشی و رفتن!!” قبلی کمپین دیدم تیره پوست زنان پست عکس از خود را تحت هشتگ #unfairandlovely در سال 2016.

Rebranded محصولات خواهد شد در قفسه های فروشگاه در ماه های آینده. شرایط “عادلانه” “سفید” و “روشن” نیز حذف خواهد شد از بسته بندی و مواد بازاریابی این شرکت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>