‘واقع نادرست و گمراه کننده’: هند بر ما پنل بیانیه ای در دهلی خشونت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند گفته است که دیدگاه های ساخته شده توسط ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) در دهلی خشونت واقع نادرست و گمراه کننده است.

“ما را دیده اند نظر ساخته شده توسط ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) بخش رسانه ها و تعداد کمی از افراد در حوادث اخیر خشونت در دهلی نو. اینها در واقع نادرست و گمراه کننده و به نظر می رسد با هدف politicising موضوع” وزارت امور خارجی (MEA) در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

“ما سازمان های اجرای قانون در حال کار بر روی زمین برای جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و ظاهر ، نمایندگان ارشد دولت شده اند درگیر در این فرآیند. نخست وزیر اتحاد علنی دادگاه تجدید نظر برای صلح و برادری. ما می خواهیم که غیر مسئولانه نظرات ساخته شده است در این زمان حساس,” MEA سخنگوی Raveesh کومار گفت.

همچنین سازمان دیده بان | دهلی خشونت: ‘HM Amit Shah باید استعفا’: Cong اهداف مرکز Kejriwal دولت

ابراز “نگرانی شدید” بیش از آن USCIRF حال گفت: دولت هند باید حفاظت از مردم بدون در نظر گرفتن ایمان خود را در میان گزارش از حمله به مسلمانان است.

“ما مصرانه از دولت هند به تلاش های جدی برای حفاظت از مسلمانان و دیگران هدفمند توسط اراذل و اوباش خشونت” USCIRF صندلی تونی پرکینز در بیانیه ای گفت.

حداقل 30 نفر کشته شده اند و بیش از 250 زخمی در خشونت بیش از تابعیت متمم قانون یا کا در شمال شرقی دهلی نو است.

“خشونت جاری ما شاهد در دهلی و گزارش حملات علیه مسلمانان خانه ها و مغازه ها و خانه های خود را از عبادت به شدت نگران کننده است. یکی از وظایف ضروری هر دولت مسئول است که به ارائه حفاظت و امنیت فیزیکی برای شهروندان خود بدون در نظر گرفتن ایمان” پرکینز در بیانیه ای گفت:.

USCIRF کمیسر Anurima Bhargava بیش از حد گفته بود “وحشیانه و بدون کنترل خشونت” در سراسر دهلی نو نمی تواند ادامه دهد. “دولت هند باید اقدام سریع برای اطمینان از ایمنی شهروندان خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که گزارش در حال نصب است که “پلیس دهلی را نه دخالت در حملات خشونت آمیز علیه مسلمانان و دولت شکست خورده است در وظیفه خود برای حفاظت از شهروندان خود را”.

در آن 2019 گزارش USCIRF به حال طبقه بندی شده هند به عنوان یک “درجه 2” کشور برای درگیر شدن در و یا تحمل نقض آزادی مذهبی است که با حداقل یکی از عناصر “سیستماتیک در حال انجام فاحش استاندارد برای طراحی به عنوان یک کشور از نگرانی خاص” تحت قانون بین المللی آزادی مذهبی عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>