مواجهه با کمبود ملزومات کرگیل مستقل شورا خواستار کمک از ال جی به کمک

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط مسعود Bashaarat | سرینگر | به روز شده: مارس 12, 2020 9:22:16 pm

در حالی که این کشور تحت مستند پس از مارس 24 کارگیل منطقه قطع شده است از خارج از نوامبر سال گذشته که اوایل بارش برف بسته سرینگر-کرگیل بزرگراه.

در مواجهه با “کمبود” کالاهای ضروری به لاداخ خودمختار هیل شورای توسعه (LAHDC), کرگیل به ضرب گلوله یک تفاهم نامه به لاداخ LG Radha ماتور ساخت یک کشت از مطالبات و هشدار دهنده از “نظم و قانون مشکلات” اگر خود را با مسائل حل نشده در عرض یک هفته.

در حالی که این کشور تحت مستند پس از مارس 24 کارگیل منطقه قطع شده است از خارج از نوامبر سال گذشته که اوایل بارش برف بسته سرینگر-کرگیل بزرگراه. هر چند بزرگراه پرتاب شد باز در روز جمعه وجود دارد محدودیت در تعداد وسایل نقلیه است که می تواند رفت و آمد هر روز.

“ما قطع شده از ماه نوامبر و موارد ضروری را اجرا کرده اند. ما حتی نمی توانید پیدا کردن پالس در اینجا روغن و قند و شکر و آرد و نیز در دسترس نیست. این بی فایده است به فکر می کنم در مورد سبزیجات” رئیس اجرایی عضو شورا LAHDC کارگل فیروز احمد خان گفت: هند اکسپرس. “اگر جاده باز شد دیروز آنها (مقامات) می گویند که تنها 10 کامیون ها اجازه داده می شود به تصویب Zojilla تونل در هر روز است. چگونه خواهد بود که کافی است ؟ روز شنبه فرستاده 18 سوخت تانکر هنگامی که بدون نیاز وجود دارد. وجود دارد هیچ کمبود سوخت اما از eatables”.

این LAHDC کرگیل با نمایندگان شهرداری و panchayat بدن ملاقات روز یکشنبه در کرگیل و تصویب به اتفاق آرا قطعنامه به دنبال “محدودیت عرضه اقلام ضروری و تخلیه دانش آموزان و زائران از ایران و سایر نقاط کشور است. مطالبات عبارتند از:

“تخلیه از زائران که خود را به اتمام قرنطینه و زائران سرگردان در ایران.

“تخلیه از دانش آموزان و شهروندان از خارج از قلمرو اتحادیه و مجوز برای رشته مسافران برای حرکت در قلمرو اتحادیه و;

“محدودیت عرضه کالاهای اساسی از طریق Zojila (pass) در نظر داشتن این واقعیت است که هیچ جا در کشور بزرگراه ملی محدود شده است به صورت منظم ترافیک. Zojila بود باز برای انواع فضایی جنبش”.

این LAHDC کرگیل مجموعه هفت روز مهلت برای UT دولت برای تحقق خواسته های خود و هشدار داد از جرم استعفای توسط نمایندگان منتخب منطقه – از جمله LAHDC اعضا و panchayat و شهرداری اعضای – اگر دولت موفق به انجام این کار.

“در این جلسه همچنین خواستار آن شدند که امتیاز بالا ذکر شده بود که در طول یک هفته پس از آن نمایندگان منتخب منطقه باید پاسخگو برای هر نوع قانون و نظم مشکلات” تفاهم نامه گفته است. “اگر خواسته نبودند ملاقات تمام منتخب نمایندگان خواهد ارسال انبوه استعفای”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>