در مواجهه با خشم Ghaziabad بالا افزایش خارج توجه به جلوگیری از ورود پزشکان و بهداشت و درمان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

انجمن صاحبان بالا در Vaishali انصراف توجه به درخواست پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان زندگی در این مجموعه اقامت در دهلی نو تا پایان Covid-19 مستند پس از این اقدام به شدت انتقاد در رسانه های اجتماعی.

این Neelpadam Kunj صاحبان آپارتمان انجمن صادر ارتباطات در مارس 7 برای متوقف کردن ورود و خروج از پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان از آوریل 10 و خواسته آنها را به طور موقت ترتیبات برای ماندن در دهلی نو در حالی که این مستند است که در نیروی.

انجمن انصراف اطلاع عرض چند ساعت پس از آن مورد انتقاد قرار گرفت توسط شهروندان در پنج شنبه شب و پس از آن گردش خون در رسانه های اجتماعی. آن را صادر شده و ارتباطی دیگری که در آن گفت: آن “مشاوره اخطار صادر شد در شب مه 7 سال 2020 به اشتباه و خارج شده است در شب مه 7, 2020”.

انجمن دفتر حامل گفت: ارتباطات خود را به ساکنان شد بر اساس یک اطلاع رسانی صادر شده توسط Ghaziabad شهرداری کمیسر به منطقهای در اتهامات عنوان شده در مارس 5.

شهرداری کمیساریای اطلاع رسانی کرده بود گفت: منطقهای در اتهامات باید در تماس با RWAs و مشاوران محلی و درخواست پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان که در Ghaziabad و کار در دهلی نو به ترتیبات برای اقامت خود را در سرمایه های ملی در طول مستند.

“ما تا به حال با صدور نامه ای در روز پنج شنبه شب در اساس نامه صادر شده توسط شهرداری کمیسر. اما ما نامه خارج شد در پنج شنبه شب و در یکی دیگر از نامه ای صادر شد در مورد خروج از ما حرف اول را ميزند. ما نمی باید به وضوح در مورد این نامه از شهرداری کمیسر بود که در قالب یک درخواست تجدید نظر و غیر الزام آور” گفت: Ram Tiwari رئیس هیئت مدیره انجمن.

او گفت: حدود 35 خانواده زندگی می کنند در Neelpadam Kunj یکی از قدیمی ترین بالا افزایش می یابد در Ghaziabad که شامل 568 آپارتمان.

“ما برای اولین بار نامه ای نیز در قالب مشاوره و هرگز اجرا نشده است. آن را به اجرا از مارس 10. اما پزشکان یا کارکنان پیراپزشکی و بهداشت و درمان کارگران متوقف شد از طرف ما. ما یک مورد مثبت در ما بالا رود و بیمار و اعضای خانواده باید آزمایش منفی و به خانه بازگشت. این است که چرا دولت مهر و موم شده بخشی از ساختمان” Tiwari گفت.

دیگر صاحبان انجمن ها و RWAs را اجرا نمی کند شهرداری کمیسیون تجدید نظر شود. بحث آغاز شده و پس از Ghaziabad افسر ارشد پزشکی NK گوپتا در نامه ای در روز 30 آوریل با عنوان “تجدید نظر” به شهرداری کمیسر دینش چاندرا.

Gupta نامه آمد و در پی تعدادی از Covid-19 موارد در Ghaziabad نسبت به پزشکی به دست آورد و عفونت. موارد دیگر در Ghaziabad نیز مربوط به پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان آلوده شدن و محلات در حال مهر و موم شده.

در مارس 5, چاندرا فرستاده Gupta نامه به منطقهای در اتهامات عنوان شده علیه. او خود را حفظ نامه درخواست و RWAs و مشاوران را به “فروتن تجدید نظر” به پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان. او گفت: HT روز پنج شنبه نامه ای صادر شد در منافع عمومی و نبود الزام آور است.

“ما همچنین تصریح کرد این به هندی انجمن پزشکی (IMA) Ghaziabad. درخواست تجدید نظر است و غیر الزام آور است. اما از آن صادر شد با قصد جلوگیری از مردم در بالا افزایش می یابد از آلوده شدن از طریق پزشکی به دست آورد عفونت” گوپتا افزود: در 25 درصد موارد در منطقه هستند و وابسته به پزشکی را به دست آورد عفونت.

در اين دفتر حامل خواهد شد برگزاری یک جلسه با Ghaziabad منطقه دادرس در روز جمعه برای بحث در مورد این موضوع.

“پزشکان و پرسنل بهداشت و درمان در حال گرفتن بهترین شکل ممکن اقدامات احتیاطی در مورد عفونت. ما احساس می کنیم این موضوع باید در نظر گرفته در سطح دولت (و دهلی دولت) به ترتیبات برای پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان و نباید شده است شایع. آن را باید برای افراد دیگر درگیر در ارائه خدمات ضروری” گفت: اين در Ghaziabad جمهور VB لیورپول.

“ما نمی خواهیم چنین ننگ است که ممکن است دیده می شود به عنوان تبعیض است. ما احساس می کنیم RWAs یا نمایندگان نباید با توجه به قدرت محدود کردن پزشکان,” او اضافه شده است.

در Ghaziabad منطقه بازپرس صادر کرده است سفارشات به صورت دقیق آب بندی از مرز با دهلی نو و با ذکر شش موارد مثبت پدید آمده است که پس از ساکنان محلی در سفر به این سرمایه های ملی. در مارس 26, منطقه دادرس صادر مشاوره به مسافران رفتن به دهلی نو به ترک Ghaziabad مرزهای توسط 9 و دوباره تنها پس از 6pm.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>