رو فلاک MP دولت خارج دایره در عقیم سازی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 21, 2020 4:58:22 pm

Madhya Pradesh sterilisation circular, Madhya Pradesh government sterilisation circular, sterilisation circular Madhya Pradesh, sterilisation, sterilisation circular MP, India news, Indian Express این حرکت از مخالفان سوال کاری از کمال نات دولت در, Madhya Pradesh. (عکس)

رو به توپخانه ضد هوایی از اپوزیسیون, Madhya Pradesh دولت جمعه انصراف عقیم سازی دایره ای که صادر شده توسط دولت ملی بهداشت ماموریت (آنهم) مدیر هفته گذشته است.

با توجه به بخشنامه های دولت هشدار داده بود مرد چند منظوره سلامت کارگران (MPHWs) که موفق به بسیج و حتی یک مرد برای عقیم سازی در 2019-20 که حقوق خود را خواهد بود نکردن و آنها را به صورت اجباری بازنشسته شد.

سفارش موجب اضطراب عمومی با رئیس سابق وزیر Shivraj سینگ Chouhan تشریح این حرکت به عنوان “اعلام نشده اضطراری در, Madhya Pradesh.”

“این اورژانس Part-2 کنگره? اگر تلاش MPHW (نر چند منظوره سلامت کارگران) فاقد آن هستند دولت باید اقدام, اما تصمیم به خودداری از حقوق و دستمزد و بازنشسته و اگر این هدف برآورده نشده است, دیکتاتوری,” Chouhan کرده ایم.

به دنبال انتقاد وزیر بهداشت Tulsi Silawat خود را اعلام کرد خروج فوری.

با استناد ملی سلامت خانواده بررسی-4 گزارش که ثبت شده است که تنها 0.5 درصد مردان بودند امید بستن برای عقیم سازی در دولت آنهم خواسته بود بالا منطقه و مقامات ارشد پزشکی و سلامت افسران (CHMOs) برای شناسایی کارگران مرد با “صفر خروجی کار” و اعمال “هیچ کار بدون پرداخت” اصل — اگر آنها نمی, ورود حداقل یک مورد در 2019-20 دوره که ماه آینده به پایان می رسد.

دایره ای اعلام کرده بود که اگر این وضعیت را بهبود نمی بخشد پیشنهادات توصیه بازنشستگی اجباری از MPHWs خواهد بود از طریق ارسال منطقه جمع به آنهم ستاد در بوپال از جایی که آنها می تواند فرستاده شده به سلامت اداره برای اقدام بیشتر.

دایره ای نیز گفت: که تمام MPHWs باید بسیج حداقل پنج تا 10 “مایل ذینفع” زمانی که اردوگاه برگزار می شود در مناطق. با توجه به NHM معاون Dr Pragya Tiwari وجود دارد “تقریبا هیچ مشارکت” از مردان در برنامه تنظيم خانواده.

“ما می گویند شما با استفاده از سرکوبگر روش. ما می خواهیم آنها را به قدرت تلاش کند. وجود دارد بسیاری از کسانی که می خواهید برای محدود کردن خانواده خود را اندازه اما عدم آگاهی است. آن ها کار خود را. اگر شما نمی توانید انگیزه حتی یک نفر در یک سال کامل را نشان می دهد کار خود را به خروجی. چه استفاده از هزینه های مالیات دهندگان پول در حقوق و دستمزد؟,” او گفت:.

مقامات گفت: کاهش نر و عقیم سازی آمار و ارقام شروع در 2015-16 زمانی که دادگاه حکم علیه یک سرکوبگر رویکرد دولت و دولت را با “اهداف”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>