چهره وحشت: چرا هند ممنوع 9 Khalistan مرتبط با تروریسم در 5 کشور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرکز نقل مکان کرد و در این هفته برای تعیین نه مردان متهم به ترویج تروریسم در پنجاب به عنوان تروریست تحت هند anti-terror قانون اصلاح شده سال گذشته اجازه اتحادیه وزارت ممنوعیت افراد و نه فقط سازمان. این نه ‘تند و زننده نه’ به عنوان یکی پنجاب افسر پلیس توصیف آنها شده اند در تلاش برای احیای ستیزه جویی در پنجاب از خانه های خود در پنج کشور از جمله پاکستان است.

ارائه شد و برای اولین بار استناد در سپتامبر گذشته برای تعیین جیش-e-محمد بنیانگذار مولانا مسعود ازهر Lashkar-e-Taiba بنیانگذار حافظ سعید عملیاتی آن فرمانده Zaki-ur-Rehman Lakhvi و داود ابراهیم به عنوان تروریست تحت قانون هند. که منظور بیشتر نمادین است. چهار در حال حاضر مشخص شده است که تروریست ها توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد; حافظ سعید به عنوان دور برگشت به عنوان در سال 2008.

“روز دوشنبه اطلاع رسانی مهم است زیرا این اولین بار است که این ماده ضد ترور قانون استناد شده است به آغاز سرکوب مروج Khalistan زندگی در کشورهای خارجی” یک مقام ارشد مقابله با تروریسم گفت: با توجه به Hindustan Times. پس از تروریست ها را عامل از کشورهای خارجی گفت: پلیس به دست گرفتن هر گونه دارایی است که می تواند مرتبط به آنها در هند و از همتایان خود در خارج از کشور نیز به عمل در برابر آنها.

ایجاد امنیت به کار رو به زودی پس از. پنجاب پلیس ثبت شده است فیرث در برابر یکی از نه Gurpatwant سینگ Pannu و همکاران خود را در امریتسار و کپورتهلا برای فتنه و secessionism. Pannu است مشاور حقوقی به ما مبتنی بر سیک ها برای عدالت است که تعیین شد یک گروه تروریستی در سال گذشته است. یک سوم مورد ثبت شده توسط هاریانا پلیس در Gurugram مجاور به سرمایه های ملی دهلی نو است.

این گروه راه اندازی یک کمپین در اینترنت به نام رفراندوم سال 2020 است که می خواهد مردم را به رای دادن برای کنده کاری مستقل Khalistan خارج از هند است. این گروه اعلام کرده است که ثبت نام شروع می شود از امروز. این کمپین با توجه به پلیس مهندسی شده است و با حمایت Pakistans’ ISI شده است که برای سال ها کار برای احیای تروریسم در پنجاب.

در اینجا است که چرا دولت تعیین شده آنها را به عنوان تروریست.

GURMEET سینگ

مستقر در هامبورگ آلمان

Gurmeet سینگ با نام مستعار Bagga, 50, یک دستیار نزدیک پاکستان مبتنی بر سیک رادیکال Ranjeet سینگ نام مستعار Neeta. Bagga سابق Khalistan Zindabad نیروی (KZF) تروریستی است و می خواستم در سه مورد از حمل و نقل مقدار زیادی از مواد منفجره از پاکستان به پنجاب به انجام ترور شد. او به تازگی ابزاری در قاچاق سلاح از پاکستان اغلب با استفاده از چینی ساخته شده هواپیماهای بدون سرنشین که حامل یک محموله از سلاح گرم به وزن حدود 10 کیلوگرم در سراسر حصار مرزی به مرز روستاهای پنجاب. Bagga نیز محکوم به 4 سال زندان توسط دادگاه آلمان برای ترور در رادها سوامی Beas رئیس Baba Gurinder سینگ Dhillon در وین.

RANJEET سینگ

مستقر در لاهور, پاکستان

Ranjeet سینگ نام مستعار Neeta است رئیس Khalistan Zindabad نیروی. با توجه به اتحادیه های وزارت او درگیر شده است در موارد متعدد از قتل و قاچاق اسلحه و ارز جعلی. اعتقاد او به نزدیک به یک ارز جعلی هند قاچاق عامل شبکه از سیالکوت و قصور مناطق پاکستان است. او همچنین گفته می شود مغز متفکر قاچاق سلاح گرم به پنجاب از طریق هواپیماهای بدون سرنشین است.

Ranjeet سینگ نیز در تماس با Lashkar-e-Taiba (اجازه) و تروریست ها بوده است و نخست حامی از لینک بين ISI-حمایت Khalistani عناصر و دیگر لباس های جهادی در پاکستان که هدف هند است.

Ranjeet سینگ همچنان به حفظ ارتباط نزدیک با عناصر رادیکال از جامعه مستقر در انگلستان و ایالات متحده آمریکا و کانادا و کشورهای اروپایی و ایجاد انگیزه در آنها برای انجام ضد هند تبلیغات و فعالیت های شبه نظامی در هند

HARDEEP سینگ NIJJAR

مستقر در ونکوور کانادا

ونکوور-بر اساس Hardeep سینگ Nijjar که به کانادا مهاجرت کرده در 1995-96, ادعا می کند که یک روز کار در حال اجرا یک کسب و کار لوله کشی. اما او شده است در رادار از سازمان های امنیتی برای سال برای لینک با Khalistan ببر زور. با توجه به پرونده او شده است متفکر و کلید conspirator از بسیاری از اقدامات تروریستی از جمله انفجار بمب در هند است. او متهم شده است که ترویج فعالیت های تروریستی در هند با استعداد لکه بینی و تنظیم آموزش از استخدام.

Nijjar شد عملیاتی سر Khalistan ببر پس از دستگیری رئیس آن Jagtar سینگ تارا در سال 2015. تارا یک متهم در سابق وزیر Beant سینگ ترور صورت شکسته بود از Chandigarh زندان در سال 2004 از نقل مکان به پاکستان قبل از فرود در تایلند بانکوک که در آن او دستگیر شد و به ارمغان آورد.

Nijjar معرفی شد به تارا در سال 2011 که مربی او در طول Nijjar سفر به پاکستان در آوریل 2012, آموزش او را چگونه به کار سلاح گرم و مواد منفجره است. قرمز گوشه اخطار صادر شد در برابر Hardeep سینگ Nijjar در سال 2014 برای دخالت خود را در بالا بردن تروریست ماژول در دستور پس از آن KTF رئیس Jagtar سینگ تارا.

BHUPINDER SINGH BHINDA

مستقر در فرانکفورت آلمان

Bhupinder Singh Bhinda است که در ارتباط با پاکستان بر اساس Ranjeet سینگ Neeta از Khalistan Zindabad نیروی (KZF). علاوه بر باقی مانده به طور منظم در تماس تلفنی با Ranjit سینگ Bhinda نیز در تماس با خود Punjab-بر اساس سیک تروریست ها برای دامن زدن به مشکلات در پنجاب.

Bhinda شد محکوم کرد (Dec. 2012) به زندان برای 4 سال و 7 ماه توسط یک دادگاه فرانکفورت برای دخالت در توطئه برای کشتن رئیس رادا Soami Beas دیره, بابا Gurinder سینگ در طول دومی سفر به آلمان در ژوئیه 2010.

WADHAWA سینگ

مستقر در لاهور, پاکستان

Wadhawa سینگ همچنین به عنوان شناخته شده دارام سینگ و Chacha است Babbar Khalsa بین المللی رئیس بود که درگیر در چندین جرم از جمله کسانی که متعهد به عقب در 1980s. به گفته پلیس سوابق Wadhwa سینگ بخشی از شش عضو Babbar Khalsa تیم که شات بازرس Pritam Singh Bajwa و پاسبان که حمله مخفیگاه خود را در Ludhiana را Daheru ایجاد کرد. این گروه تروریستی بود بعد رفته به منفجر کردن یک هوایی هند هواپیما در راه خود را به مونترال کانادا از دهلی نو که به کشته شدن 329 مردم بیشتر کانادایی ها.

او همچنین حفظ ارتباط با پاکستان مبتنی بر تروریست های اسلامی و حفظ ارتباط نزدیک با عناصر رادیکال مستقر در انگلستان و ایالات متحده آمریکا و کانادا و کشورهای اروپایی است.

در لاهور Wadhwa سینگ نیز اجرا می شود یک کسب و کار ساخت و ساز و صاحب چندین مغازه در لاهور.

پسرش Jitindervir سینگ و پسر در قانون Satnam سینگ که در آلمان فعال هستند اعضای BKI-آلمان. Wadhawa سینگ نیز ارتباط تنگاتنگی با دیگر BKI وابسته در کشورهای دیگر به خصوص در بریتانیا است.

LAKHBIR سینگ سوار

مستقر در لاهور, پاکستان

Lakhbir سینگ سوار برادرزاده رادیکال سیک واعظ Jarnail سینگ Bhindranwale که حمایت کنده کاری از Khalistan شده است شرح داده شده در سوابق پلیس به عنوان یک تروریست در ارتباط با چندین حملات تروریستی در هند است. در حال حاضر پلیس می گویند او اجرا می شود یک کسب و کار واردات و صادرات مواد غذایی, غلات و اقلام خوراکی در لاهور علاوه بر دخالت در تجارت مواد مخدر.

Lakhbir سینگ سوار را Bhagat Brar مستقر در کانادا است که به طور فعال درگیر در فعالیت های ضد هند. او اغلب بازدید پاکستان برای ملاقات با رادیکال رهبران جامعه بر اساس وجود دارد در کنار ISI مقامات برای سازماندهی و هماهنگی فعالیت های ضد هند در خارج از کشور. Lakhbir سینگ همچنان به حفظ ارتباط نزدیک با عناصر رادیکال در انگلستان و کانادا و دیگر کشورهای اروپایی برای احیای تروریسم در پنجاب.

PARAMJIT سینگ PANJWAR

مستقر در لاهور, پاکستان

Paramjit سینگ Panjwar است رئیس Khalistan تکاور نیروی Panjwar. او درگیر شد در چندین ترور موارد در طول 1988-1990 و در حال مذاکره با افغانستان Mujahideens مستقر در پیشاور برای تامین اسلحه و مهمات و آموزش سیک اند. او همچنین درگیر در قاچاق مواد مخدر.

در حال حاضر Panjwar بیشتر به نظر می رسد به بازی یک مشاوره, نقش, radicalising مردان جوان جامعه و کمک به آنها در انجام ضد هند و نرم افزار-Khalistan فعالیت است.

PARAMJIT سینگ PAMMA

مستقر در بیرمنگام انگلستان

Paramjit سینگ با نام مستعار Pamma است که بر اساس UK-Babbar Khalsa بین المللی فعال. قرمز گوشه اخطار صادر شده علیه او پس از نقش خود ظاهر در طول تحقیقات به قتل Rashtriya Sikh Sangat سر Rulda سینگ در پاتیالا در ژوئیه 2009.

Pamma دستگیر شد در پرتغال زمانی که او در یک سفر از انگلستان اما او موفق به تضمین آزادی خود را از پرتغال در روی زمین است که مقامات بریتانیا در حال حاضر پناهندگی به او با توجه به سوابق پلیس است. مقامات می گویند او شده است بی باک در مورد خود نرم افزار-Khalistan فعالیت های پس از آزادی توسط پرتغال شده است و توطئه با ISI و سیک تروریست های مستقر در پاکستان به خصوص Wadhawa سینگ Babbar.

GURPATWANT سینگ PANNUN

مستقر در نیویورک/کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا

Gurpatwant سینگ Pannun است که در ارتباط با ممنوع سازمان ‘سیک ها برای عدالت’ به عنوان مشاور حقوقی. Pannun شده است که منجر به یک کمپین “پنجاب رفراندوم سال 2020 برای Khalistan” راه اندازی شد در یک تجمع در ماه ژوئن 2014 در نیویورک است. نیا حفاری سونیا نرنگ گفت: UAPA دادگاه در سال گذشته که SJF در حال حاضر تبلیغ ‘رفراندوم 2020’ در یک راه بسیار بزرگ در رسانه های اجتماعی و همچنین در زمین با برگزاری جلسات در سراسر ایالات متحده آمریکا و کشورهای دیگر که سیک ها در اعداد بزرگ است. فعالیت های SFJ برگزار شده است به طور غیر قانونی و مخرب و تهدید حاکمیت و وحدت و تمامیت ارضی هند توسط دادگاه تایید کرد که بان کی مون تحت هند تروریسم. قاضی گفت: وجود شواهد کافی که SFJ با این نسخهها کار در تبانی با ضد هند اشخاص و نیروهای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>