Facebook لغو کنفرانس مایکروسافت خارج از دیگری بیش از coronavirus …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Facebook Inc گفت: این امر لغو سالانه خود کنفرانس توسعه به دلیل ترس بیش از coronavirus شیوع و شرکت مایکروسافت به دنبال کت و شلوار با خروج از بازی در کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه آینده.

“در محل در شخص F8 رویداد ما در حال برنامه ریزی راه های دیگر برای جامعه ما به با هم از طریق یک دسته کوچک موسیقی جاز از محلی به میزبانی رویدادهای ویدئوها و زندگی جریان محتوا” گفت: Konstantinos Papamiltiadis, Facebook مدیر از پلت فرم همکاری.

این کنفرانس که جذب 5000 نفر از سراسر جهان در سال گذشته برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در مارس 5 و 6 در سن خوزه ،

مایکروسافت در حال حاضر برنامه ای برای برگزاری دیجیتال-تنها رویداد از مارس 16-18. Facebook قبلا کشیده از توسعه دهندگان بازی کنفرانس برگزار شد در سان فرانسیسکو.

در کالیفرنیا یک فرد تشخیص داده شد با عفونت کروناویروس در چهارشنبه آوردن تعداد کل موارد در ایالات متحده به 15 با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

این سازمان هشدار داد که امکان یک جامعه گسترش coronavirus در کشور است.

در اوایل این ماه در کنگره جهانی موبایل (MWC) سالانه مخابرات صنعت جمع آوری شده پس از خروج دسته جمعی توسط غرفه داران به دلیل ترس بیش از شیوع کروناویروس.

AT&T Inc , Verizon Communications Inc و کسب و کار بین المللی ماشین آلات پارسیان قبلا خارج از RSA cyber security کنفرانس برای … 24 تا 28 در سان فرانسیسکو با توجه به کروناویروس های مربوط به.

الفبای شرکت گوگل گفت: آن کنفرانس توسعه است که هنوز هم برای برنامه ریزی ممکن است 12 تا 14 آن را به عنوان مانیتور coronavirus تحولات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>