فرمول یک سازمان ارائه می گردد امید به طرفداران هنگامی که آنها روز پنجشنبه اعلام کرد که تاخیر در فصل شروع خواهد شد در اولین هفته از ماه ژوئیه با اتریش GP در اسپیلبرگ. اگر برگزار می شود, از آن خواهد شد اولین مسابقه فصل برگزار می شود تا توسط Covid-19 بیماری همه گیر. جولای 5 مسابقه را هنوز دریافت چراغ سبز از مقامات تنها به شرط آن است که پشت درهای بسته برگزار شد, فراهم می کند و برخی دیگر را تضمین می کند.

“مجوز به مرحله این رویداد بستگی دارد به طور کامل در امنیت طرح برگزارکنندگان حال حاضر” اتریش وزیر بهداشت رودولف Anschober گفت. “ما تنها اجازه خواهد داد که چنین رویدادی تحت شرایط بسیار سخت و البته این می رود بدون گفت بدون جمعیت.”

دولت اتریش انتظار مسابقه در ردبول حلقه انجام می شود و تنها با اتریشی درگیر در مدیریت آن اجازه ورود دیگر از اعضای تیم است.

در اوایل این هفته F1 رئیس تعقیب کری گفت که هدف قرار دادن یک محدود فصل 15-18 نژادها از اصل 22. “آگوست تا نوامبر می بینید ما نژاد در اوراسیا و آسیا و آمریکا به پایان رساندن فصل در خلیج فارس در ماه دسامبر با بحرین قبل از سنتی آخر در ابوظبی” او در بیانیه ای گفت. ژوئن 28, فرانسوی, جایزه بزرگ—10 مسابقه این فصل به تعویق افتاده و یا اوراق— لغو شد در این هفته پس از این کشور تصمیم به ممنوعیت تمام رویدادهای ورزشی مهم حداقل تا اواسط ماه جولای. انگلیسی GP برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 19 در Silverstone انتظار می رود که پشت درهای بسته برگزار شد. برگزارکنندگان آلمان Hockenheimring نیز جلو آمده برای برگزاری یک مسابقه. آن است که در میان این سال را به سالن داشتن موفق به رسیدن به یک توافق با F1 اما اگر درب بسته نژادها را در اروپا و آلمان می تواند در نهایت میزبانی یکی.

کری روشن بود نژادها تنها برو جلو “اگر ما با اعتماد به نفس ما قابل اعتماد روش به آدرس هر دو خطرات و مسائل ممکن است” و “ایمنی و بهداشت” از همه خواهد بود که در اولویت است.

فدراسیون بین المللی خودرو (FIA) تمدید دوره خاموش برای F1 تیم از 35 تا 63 روز متوالی. “همه رقبا در حال حاضر باید رعایت خاموش شدن دوره در ماه مارس, آوریل, مه, و/یا ژوئن. 50 روز پس از شروع خود را shutdown دوره بر برنامه توسط یک رقیب و موضوع را به کتبی تایید FIA هر رقیب ممکن است استفاده از خدمات حداکثر 10 پرسنل به کار از راه دور در زمان طولانی منجر شود پروژه” یک FIA بیانیه ای گفت:.

فرمول E بنیانگذار Alejandro Agag reckons او الکتریکی سری و F1 باید 50-50 شانس گرفتن فصل خود را آغاز کرده است. اسپانیولی که شهر بر اساس سری آغاز شده و در ماه نوامبر با پنج مسابقه برگزار شد قبل از این ویروس را مجبور کرد از خیابانها گفت: معلوم نیست چقدر بود و ممکن است به عنوان محدودیت کاسته.

“ما در حال رفتن به سعی کنید چیزی مشابه به همین. ما در حال رفتن به سعی کنید برای قرار دادن برخی از نژادها در پشت درهای بسته” Agag گفت.

فرمول E دارای یک لجستیکی استفاده به عنوان آن را به مراتب کوچکتر تیم ها و کنترل های تمام اتومبیل های که در حال حاضر ذخیره شده در والنسیا پس از آخرین مسابقه در مراکش در پایان ماه فوریه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net