رانندگان F1 بحث در مورد اینکه آیا به زانو در بازکن فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رانندگان فرمول یک را مورد بحث گرفتن زانو در افتتاحیه مسابقه از تاخیر نجومی در اتریش در روز یکشنبه.

“برخی از رانندگان در حال حاضر شده است صحبت های” مک لارن راننده Lando نوریس گفت. “اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد همه ما باید آن را انجام دهد به عنوان یک شبکه است. از آن خواهد شد مورد بحث پس از درایور جلسه با جایزه بزرگ رانندگان انجمن در روز جمعه است.”سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پشتیبانی شده توسط بازیکنان فوتبال در آلمان و ایتالیا و انگلستان در نظر گرفتن زانو قبل و در طول بازی.

“ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم نشان می دهد که ما مراقبت و احترام همه” نوریس گفت.”ما را به انجام آنچه درست است هنگامی که زمان می آید.” شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون شده است صوتی در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و ماده F1 تنوع مسائل.

مثل همیلتون نوریس را انجام پایان “نژاد پرستی” پیام بر روی ماشین خود را در این فصل است.

20 ساله راننده به تازگی تشویق خود را رسانه های اجتماعی زیر به امضای دادخواست زیر همیلتون انتقاد از همسالان خود برای ماندن در سکوت نیست.

“من می خواهم به انجام بهتر از هر راننده دیگر اما هر کس باید با توجه به همان فرصت و درمان همان” نوریس گفت. “این عادلانه نیست که مردم را درمان متفاوت به دلیل نژاد خود را.

“این ورزش می رسد میلیون ها نفر از مردم و بیشتر ما می توانید انجام دهید به عنوان رانندگان و تیم ها و به عنوان یک جامعه در فرمول یک بزرگتر ما تاثیر می تواند داشته باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>