F1 2020 می تواند شروع در پشت درهای بسته: رسمی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرمول یک motorsport مدیر عامل راس براون گفته است که در پی coronavirus همه گیر 2020 فصل به طور بالقوه می تواند پشت درهای بسته برگزار شد. تا کنون نه نژاد متاثر شده اند شیوع کروناویروس با مارس 15 فصل باز, Australian Grand Prix لغو همراه با مه ویترین جایزه بزرگ موناکو.

“سفر برای این تیم و سفر برای همه درگیر است برای رفتن به یکی از مسائل بزرگ. شما می توانید استدلال می کنند هنگامی که ما وجود دارد ما می تواند تبدیل به نسبتا خود شامل. نظر ما این است که احتمالا تازه شروع خواهد شد مطلوب است و حتی می تواند یک بسته رویداد” Brawn گفت: آسمان ورزشی.

“ما یک مسابقه بدون تماشاگر. که بزرگ نیست, اما آن را بهتر از هیچ مسابقه ای در همه,” او اضافه شده است. اگر چه فرانسه GP در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28, Brawn, توضیح داد که در ماه ژوئیه در حال حاضر شروع به نظر می رسد به احتمال زیاد. “اگر ما شروع به در آغاز ماه ژوئیه ما می تواند انجام دهد 19-مسابقه نجومی,” او گفت:. “این سخت سه مسابقه در آخر هفته خاموش سه مسابقه در آخر هفته – اما ما نگاه همه تدارکات.”

F1 در حال حاضر با مروج در تجدید نظر سال 2020 تقویم با واقعی توالی و تاریخ برنامه به صورت مسابقه به احتمال زیاد به طور قابل توجهی متفاوت از نسخه اصلی تقویم در میان COVID-19 همه گیر است که تاکنون جان هزاران نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>