سال فوق العاده: امید جدید برای برخی از, مبارزه برای دیگران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

صرفا از سلامت و ایمنی دیدگاه به تعویق افتادن 2020 توکیو المپیک با یک سال با توجه به Covid-19 همه گیر اجتناب ناپذیر بود و تا به حال اتفاق آرا مهر تایید از ورزشکاران است. اما محدود کردن آن به باریک منشور عملکرد ورزشی و تاخیر ممکن است تبدیل به یک مزیت برای برخی از, و زهر برای دیگران.

را Neeraj چوپرا به عنوان مثال—ستاره پرتاب نیزه یکی از کشور را درخشان ترین مدال چشم انداز است اما به صرف کل سال گذشته در بهبودی پس از آسیب به بازوی پرتاب که نیاز به یک عمل جراحی روی حیله و تزویر. چوپرا آمار مقدماتی علامت برای بازی های المپیک در ماه ژانویه در پایین کلید رویداد که برای اولین بار خود را رقابتی تفرج پس از آسیب دیدگی او غیر روحانی کردن. او تنها تست کردن بازوی خود را; تصور کنید که این امکانات در حال حاضر که او یک سال تمام به نگه داشتن کار بر روی بازی خود را.

چوپرا بود به آرامی و به طور پیوسته از بازگشت به خود مطلوب است اما از دست دادن یک سال تمام و کمبود مسابقات منجر به بازی در ماه جولای را سایه انداختن بر روی خود مدال امیدوار است. در حال حاضر 22 ساله می تواند با فشار دکمه تنظیم مجدد دوباره.

“ما باید در این نگاه (تعویق) مثبت آن را به عنوان اجازه می دهد ما یک سال بیشتر به برنامه ریزی و آموزش برای بازیهای المپیک” چوپرا گفت.

برخی از هندوستان, برترین ورزشکاران تلاش کرده اند از طریق 2019 با آسیب های مزمن. بر خلاف چوپرا, ژیمناست Dipa Karmakar که agonisingly نزدیک به یک مدال در سال 2016 ریو, بازی داده بود تا در ساخت آن به توکیو 2020 و پس از مجروح شدن زانو دو برابر سال گذشته است. او مربی BS Nandi خوشبین است که 26 ساله هم اکنون می توانید چنگ زدن به شانس خود را برای کسب یک اسکله برای سال آینده.

“این یک فرصت خوب است. ما همچنان تلاش ما برای بازی های المپیک است. وجود دارد دو جام جهانی است که بخشی از صلاحیت برنامه ما می توانید سعی کنید وجود دارد” Nandi گفت.

زمان از جوهر بود برای ساینا Nehwal نیز که پنجره فرصت به دزدکی حرکت کردن به توکیو مسابقه شد کاهش با گذشت هر روز و مسابقات قبل از تمام ورزشی در سراسر جهان به حرکت آمد.

هند در المپیک 2012 مدال برنز shuttler دیده است دراماتیک شیب در فرم به تازگی و عمده دلیل بوده است او عطریست با طیف گسترده ای از صدمات. به تعویق افتادن نه تنها به 30 سال بسیار نیاز به بازیابی و دوباره انرژی بدن خود را, اما همچنین یک دیگر طناب را برش برای سال آینده بازی های المپیک است.

“بدن او را گرفته و تلفات در سال گذشته گفت:” شوهر و همکار بازیکن برتر Parupalli Kashyap.

“شما شده ام از دیدن نا مناسب ساینا برای بسیاری از سال. او بازی خوبی را در سال 2018 اما پس از آن شده است بسیاری از درد برای او.”

به طور منظم مسائل بهداشتی و متعدد hospitalisations متوقف Nehwal از آموزش مناسب نانامی به بازی وادار به عقب نشینی از مسابقات. در نادر ویندوز از سلامت او بود در اوج تناسب اندام.

“مشکل این است که ما برنامه ریزی آموزش بلوک شما باید برخی از آسیب آن می رود و برای یک بازی شیر یا خط. یک یا دو هفته در استراحت و سپس شما بازی مسابقات (بدون به اندازه کافی آموزش) دلیل این که شما به می گوید:” Kashyap. “استاندارد (در زنان مجرد) است به طوری که اگر شما یک درصد مشخصه شما در لیگ های مختلف. اگر شما یک درصد کمتر مناسب و سپس به طور ناگهانی عادی هر بازیکن دارای فرصت برابر شما.”

که طناب بلند نیز لذت می برد توسط این کشور بازان بودند که در عین حال به مهر و موم خود را در توکیو اسکله. Anirban Lahiri که شرکت در سال 2016 المپیک ریو است جدید امید.

“من خیره به پایین در هر بشکه به من نبود, بازی خوبی بود و نمی بینیم بسیاری از فرصت های آینده راه خود را به واجد شرایط تا به حال توکیو بازی های اتفاق افتاده در زمان. با یک سال و پنجره و من هم به تیم ملی المپیک,” او گفت:. همان می رود برای دو بار تور اروپا برنده Shubhankar شارما و SSP Chawrasia که همکاری لاهیری در ریو.

آسیب و از دست دادن فرم و سپس دوپینگ ممنوع. کشتی گیر Narsingh Yadav بود واجد شرایط برای ریو در سال 2016 را قبل از درگیر شدن در یک نزاع و جدال دراماتیک با دو بار المپیک مدال Sushil Kumar برای 74kg دسته ای برای بازی. همه چیز فقط بدتر زمانی که او آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع قبل از بازی و ممنوع شد و تا چهار سال است. که بان کی مون به پایان خواهد آمد این ماه ژوئیه به Yadav یک شات در رستگاری.

“این سرنوشت است که این فرصت آمده است راه من … من خواهد بود به دنبال بازگشت به تشک حاضر این ممنوعیت بیش از در ماه جولای” Yadav گفت.

یک سال و بیش از حد طولانی

برای برخی از, تاریخی, بازی های المپیک به تعویق افتادن نمی تواند در یک زمان بدتر در حرفه خود است.

مانند Mary Kom بود که مشتاق به ثبت نام خود پر زرق و حرفه ای در بالا در توکیو. او به دنبال خوبی برای آن بیش از حد داشتن مهر و موم شده او اسکله در مقدماتی آسیا در اوایل این ماه. اما او در حال حاضر به طولانی او تناسب اندام, مهارت های روانی شن تا 2021 هنگامی که او خواهد بود 38. نه این که شش بار قهرمان جهان پیش بینی هر گونه مشکلی با آن. “من هستم ، من هیچ نگرانی در مورد رفتن برای یک سال دیگر در مورد اقامت قوی است. ذهنی, جسمی, خواهد قدرت تمام از آن است که بسیار قوی…من نگران نباشید چون من در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک است. من مبارزه خواهد کرد” Mary Kom گفت.

که همان روح مبارزه را باید احضار توسط روابط عمومی Sreejesh شده است که هند هاکی مردان تیم بی چون و چرای نگهبان بیش از دهه گذشته است.

اما او خواهد بود 32 در مارس سال 2021 و رفلکس خود را که نشان داده اند که نشانه هایی از کاهش نمی خواهید برای دریافت هر چه سریعتر از یک سال ، او جوان کریشن Pathak که آمد تا با یک مرد-از-این-مسابقه نشان می دهد در برابر قهرمان جهان بلژیک در لیگ برتر بازی ماه گذشته در تنفس پایین گردن خود را.

“بدیهی است که وجود دارد بسیاری از ناامیدی زمانی که من می دانم که المپیک به تعویق افتاد. به تعویق افتادن یعنی من باید برای ادامه کار سخت ماندن در بالای فرم هر دو ذهنی و جسمی—که مهم ترین چیز است.

“بدون شک بازی سوم بازی های المپیک خواهد بود بسیار ویژه, اما من می توانم به جای من را در تیم برای اعطا” Sreejesh گفت.

ماندن در بالای فرم نیز خواهد بود یک چالش کهنه paddler Sharath Kamal که به تازگی برنده عمان عنوان باز شد و چیدن سرعت در پیشنهاد خود را برای واجد شرایط برای توکیو این سال است.

اما 37 ساله خواهد شد که برای شروع کار خود را در اوج مرحله بیش از همه دوباره یک فرایند او آغاز شده بود در ماه اکتبر سال گذشته است. “به عنوان یک ورزشکار آن کمی سخت است که من را مجبور به شروع به کل فرایند دوباره,” او گفت:.

شاید بیشترین ضربه خرد کردن از بازی ها تاخیر خواهد بود احساس Leander Paes بود که بازی خود را در فصل آخر به عنوان یک حرفه ای تنیس و امیدوار بود به فشار در یک هشتم المپیک ظاهر در توکیو هر چند از آن شده اند ،

46 سال است که دوباره خود را در برنامه های بازنشستگی اما شانس خود را ‘یکی از آخرین غرش’ به پایان خواهد رسید بی سر و صدا به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>