انقراض شورش آب و هوا معترضان حفر کردن چمن از کالج ترینیتی کمبریج در روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک هفته-سری طولانی از تظاهرات در بریتانیا باستان دانشگاه شهر.

فعالان حفر کردن چمن در مقابل 16 قرن “دروازه بزرگ” حفر کانال در چمن با بیل و چنگک و کاشت انقراض شورش پرچم.

ترینیتی بود ramped تا اقدامات امنیتی بسته شدن دانشگاه و کتابخانه و نمازخانه به گردشگران برای هفته پس از معترضان قادر به دسترسی مرکزی “دادگاه بزرگ.”

یک سخنگوی کالج حاضر به اظهار نظر در این حادثه اما گفت که بیانیه ای منتشر خواهد شد بعد.

انقراض شورش می گوید که می خواهد غیر خشونت آمیز و نافرمانی مدنی برای وادار کردن دولت به کاهش انتشار کربن و جلوگیری از بحران آب و در آن می گوید به ارمغان خواهد آورد گرسنگی و اجتماعی سقوط.

“کالج ترینیتی باید قطع روابط با سوخت های فسیلی, شرکت ها و توقف تلاش برای هوک کردن طبیعت برای سود” انقراض شورش کمبریج در آن Facebook صفحه. “و آن را باید از این فرصت به جای چمن با گل. بهار است فقط در اطراف گوشه،”

در پیش بینی این هفته تظاهرات دیگری از کمبریج را در کالج سنت Catharine را بسته دروازه اصلی منتهی به آن در قرن 17 دادگاه بیش از نگرانی هایی است که انقراض شورش معترضان را راه اندازی یک اردوگاه در چمن.

“یکی از انقراض قیام مخالفان است به فضای سبز نگه داشته شود پشت دیوار و تنها در دسترس کسانی که در قدرت و افتخار” یک ایمیل فرستاده شده به دانش آموزان توسط کالج, سر پورتر گفت.

“اگر چه ما اصلی دادگاه است که در واقع باز برای مشاهده وجود دارد یک نگرانی آنها ممکن است سعی کنید به آن را بیش از و احتمالا اردوگاه در آن” ایمیل گفت.

در اوایل سال جاری یک گروه از دانش آموزان در دانشگاه آکسفورد راه اندازی یک اردوگاه در مقابل چهار از کالج سنت جان پنج روز در اعتراض به کالج سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی شرکت.

با الهام از این آب معترضان در کمبریج قرار داده تا چادر بر روی چمن در مقابل کالج کینگ شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de