گسترش Covid-19 بیمه به غیر پزشکان: Chhattisgarh سانتی متر به ساعت نارندرا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ریپور: Chhattisgarh وزیر Bhupesh Baghel نوشته است نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست او را شامل پرسنل پلیس مدنی و روستایی بدن کارگران و افسران و کارکنان ادارات منطقه در تومان 50-لاخ پوشش بیمه طرح تحت PM Garib Kalyan Yojana که تمدید شده است به هر یک از کارکنان بهداشتی در خط فرمان جدید برای بودن در خط مقدم مبارزه با بیماری کروناویروس (Covid-19) بیماری همه گیر.

Baghel تبریک گفت PM مودی برای در آوردن بیماری های همه گیر فرمان (اصلاحیه), 2020, و اشاره کرد که بهداشت و درمان و پرسنل پلیس و افسران و کارکنان دیگر دولت-اجرای بخش باید گنجانده شود به عنوان در نظر گرفته شده بهره مند از این طرح است.

استقبال از او با مودی دولت پیشنهاد به ارائه پوشش بیمه از 50 تومان lakh هر یک به کارگران بهداشت و درمان اما یادآوری این ساعت است که این طرح نیاز به فراگیر شود.

Baghel جلب PM توجه به سهم هزار نفر از کارکنان دولت و افسران مشغول به کار خستگی ناپذیر به کشور محدودیت هایی که در ابتدا اجرا برای 21 روز از مارس 25 و پس از آن دیگر تمدید 19 روز تا آوریل 3 شامل گسترش (Covid-19) شیوع یک موفقیت است.

او نگرانی در مورد وضعیت کارکنان دولت که قرارداد SARS-CoV-2 که باعث می شود این بیماری در حالی که با توجه به Covid-19 بیماران خود را برای خروج از پوشش بیمه طرح است.

CM اشاره به تعریف “بهداشت و درمان خدمات کارگر” طبق فرمان و تن به تن برای گسترش دامنه آن شامل بیشتر در نظر گرفته شده بهره مند.

“پلیس افسران و کارکنان نهادهای محلی و دولت های منطقه باید گنجانده شود در این تعریف است. خود را از تلاش های خستگی ناپذیر در حال حصول اطمینان از مهار و از گسترش Covid-19 شیوع. مزایای باید تمدید شود به این مردم و دولت مرکزی باید با در نظر گرفتن آنها به عنوان کارکنان بهداشتی درمانی با اثر فوری” او استدلال کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>