بیان مصاحبه: ‘پنجاب می توانید پیاده سازی آقا Chottu Ram فرمول به آدرس مزرعه گلایه’ می گوید: Sunil Jakhar

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط انجو Agnihotri Chaba | منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020 9:12:41 am

Sunil Jakhar, Sunil Jakhar interview, Sunil Jakhar Express interview, Sunil Jakhar Indian Express interview, Punjab farmers, Punjab farmers debt, India news, Indian Express PPCC رئیس Sunil Jakhar. (عکس)

PPCC رئیس Sunil Jakhar می گوید هند اکسپرس که این مرکز باید به کمک دولت قید وثیقه کشاورزان آن. او اضافه می کند که بخش کشاورزی آماده است و باید مورد بحث در این طبقه از خانه.

چگونه می توانم به شما رای دادن عملکرد دولت در کشاورزی جلو و وضوح کشاورز مسائل مرتبط از جمله کشاورزان خودکشی?

دولت ما انجام داده است چه هیچ دولت دیگر دولت می تواند انجام دهد در گذشته است. دولت با محدود آن منابع درآمد ارائه یک کمک به کشاورزان توسط waiving بدهی از lakhs کوچک و حاشیه ای کشاورزان است. اینکه دولت ما می تواند به کاهش مشکلات و از بین بردن آنها را به طور کامل. هنگامی که ما به قدرت رسید در سال 2017, دولت در, دولت از ورشکستگی مالی و حتی پس از آن ما تا زمان چندین رفاه مراحل را برای کشاورزان است.

نیز وجود دارد گزارش می دهد که دولت مرکزی ممکن است قدم به عقب از MSP مطمئن محصولات کشاورزی مانند گندم و برنج و اگر آن اتفاق می افتد ما را به مبارزه با آن دندان و ناخن و اجازه نمی دهد ما کشاورزان پایین.

یکی یکی از دست دولت مرکزی است صحبت کردن در مورد دو برابر شدن درآمد کشاورزان توسط 2022 اما از سوی دیگر این برداشت حتی از خرید.

چگونه می توانید این موضوع را از بدهی های بزرگ شود ؟

این یک موضوع مهم و مرکز باید حمایت از دولت برای کمک به کشاورزان نه تنها در waiving بدهی بلکه در تدوین قوی اقتدار قانونی برای تمام بانک به عنوان بانک های مختلف درگیر در دادن وام های بزرگ به کوچک و حاشیه ای پس از رهن خود را کوچک landholdings.

آن است که گفت: که وجود دارد در اطراف تومان 90,000 به 1 لاخ کرور بدهی کشاورزان پنجاب. وقتی پنجاب تنها 100 لاخ هکتار زمین زراعتی و سپس محصول وام محدود در هر چرخه محصول نباید بیش از 25.000 تومان کرور. دولت می تواند مراقبت از محصول تنها وام های کشاورزان نیست وام های گرفته شده برای اهداف شخصی است.

چرا پنجاب هیچ بخش کشاورزی با وجود اینکه کشاورزی دولت ؟

پنجاب در حال حاضر با تشکیل یک بخش کشاورزی و زمان آن است که این بحث در کف خانه را با تمام احزاب به طوری که بهترین سیاست را می توان فرموله شده است. حتی عمومی و کارشناسان پیشنهادات استقبال می شود.

چرا kurki نشده است ممنوع بر روی زمین با وجود این که عمده وعده دولت ؟

دولت را لغو کرد تا بخش 67 (یک) از پنجاب تعاونی عمل 1961 و این ممنوعیت kurki اما برای پوشش arthtiyas و خصوصی/بانک های تجاری است که یک فرایند طولانی است. ما متعهد به رفاه کشاورزان و سعی خواهد کرد برای حل هر مسئله مرتبط با آنها.

چگونه می توان تنوع توان های موثر برای صرفه جویی در آب های زیرزمینی از پنجاب?

ما باید متنوع بیش از 7 لاخ هکتار از برنج در آخرین Kharif بازاریابی فصل (KMS) و متعهد به انحراف بیشتر و هل دادن مرکز به حمایت دولت در این جهت است.

می تواند ‘آقا Chhotu Ram,’ فرمول (on-farm بازپرداخت بدهی) اجرا شود اینجا ؟

بله, آن می تواند اجرا شود و ما خواهد شد بحث در مورد آن. این کاملا موثر فرمول و ممکن است کاهش چند کشاورز مسائل مربوط.

چرا پنجاب نیست که تعداد کشاورزان مستاجر که عمدتا بهره برداری توسط صاحبان زمین در زمان ارائه یارانه و یا مزایای دیگر ؟

این موضوع دیگری است که باید حل شود. و در دولت ما چنین مشکلات در زمان ارائه یارانه ها به دلیل صاحبان زمین می خواهید یارانه ها منتقل شود در حساب خود را به جای در حساب های واقعی کشتکار (مستاجر کشاورز). ما قطعا به این موضوع.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>