کارشناسان می گویند منحنی نمی پهن کردن قبل از سپتامبر: Punjab سانتی متر در تاج بحران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 5:04:46 am

Amarinder Singh Punjab coronavirus, Indian economy coronavirus, covid-19 coronavirus, narendra modi india lockdown, india lockdown modi پنجاب وزیر Amarinder سینگ. (عکس)

Coronavirus (COVID-19): Punjab وزیر Amarinder سینگ گفت که او مطلع شده و توسط کارشناسان که COVID-19 منحنی خواهد نه صاف در هند قبل از ماه سپتامبر و اضافه کرد که آن را ممکن است برای نگه داشتن مردم در lockdown برای مدت طولانی.

صحبت کردن با رسانه ها افراد را از طریق یک ویدئو کنفرانس Amarinder گفت: “منحنی خواهد بود پهن on May 3. کارشناسان به من بگویید آن خواهد بود پهن در ماه سپتامبر. ما نمی تواند نگه داشتن مردم در مستند تا پس از آن. اما حتی پس از این مستند به پایان می رسد ما اقدامات احتیاطی که این ویروس می کند گسترش نمایی.”

رئیس جمهوری گفت: دولت در حال حاضر به دنبال یک بسته ویژه از جمله 729 تومان کرور روپیه برای بیمارستان upgradation تومان 550 کرور برای راه اندازی یک موسسه ویروس شناسی پیشرفته و همچنین آزادی در انتظار GST معوقه از 4,400 تومان کرور. در حالی که نخست وزیر داده بود مثبت نشانه بسته بود و در عین حال به آمده, او گفت:, و اضافه کرد که دولت او شد و به مرکز هم به تدوین و فرموله کردن یک جمعی پاسخ به خواسته های تمام متحده است.

گرفتن امور خارجه در مسیر بازگشت

پنجاب وزیر دارایی Manpreet سینگ Badal گفته می هند اکسپرس که دولت با آن مواجه است دست از 150 تومان کرور روپیه در هر روز در حساب از مجموعه در مالیات بر ارزش افزوده بنزین و مالیات غیر مستقیم وظیفه GST خدمات مسافری مالیات و حق تمبر است. همچنین از دست دادن تومان 30 کرور در روز حساب پنجاب قدرت دولت محدود شرکت به عنوان صنعت بسته بود و آنجا نبود تقاضا برای قدرت. اما دولت تا به حال به پرداخت هزینه ثابت به خصوصی حرارتی گیاهان. در جاده پیش رو Manpreet گفت: “من نمی توانید ببینید چه چیزی در انتهای تونل در حال حاضر. آن را تنها می توان گفت: پس از مستند است. و بازیابی نخواهد بود فوری. آن زمان خواهد بود. همچنین این ضرر و زیان خواهد بود دائم. کسی که با استفاده از بنزین در این دوره نمی خواهد آن را تشکیل می دهند و پس از این مستند به پایان رسیده است. از آن خواهد شد مبهوت باز برای اقتصاد دولتی است.”

دست زدن به COVID منحنی

CM در ضمن گفت که او “راضی به راه همه چیز در حال حرکت بودند راه بيمار به کار گرفته راه مستند بود قادر به نگه داشتن موارد در کنترل و راه خط مقدم کارگران مشغول شد در حصول اطمینان از لوازم ضروری”.

در اوایل ادعا می کنند که 87 درصد افراد آلوده می تواند توسط ویروس در پنجاب Amarinder در حالی که نشان دادن یک کپی از این گزارش گفت: این حفاظت ساخته شده توسط یک PGIMER متخصص. “این بدان معنی است که اگر ما قادر به نگه داشتن چیزهای در بررسی بسیاری از مردم می تواند آلوده شده اند. اما در حال حاضر این مستند کمک کرده است. در پنجاب ما ممکن است هیچ مورد جدید هنگامی که ما از این مستند”

در PGI را انکار گزارش سانتی متر و گفت: لازم بود که یک تمبر از سازمان. “وجود دارد و کارشناسان در ادارات. ما در بخش بهداشت و درمان بود و در تماس با آنها و آنها به آنها داده بود این گزارش,” او اشاره کرد.

PPE کیت برای پلیس

Amarinder گفت: دولت در حال برنامه ریزی برای ارائه PPE کیت به آن نیروی پلیس در خط مقدم نبرد علیه COVID-19. او گفت: اولویت اول بود حفاظت از سلامت کارگران برای آنها دولت در حال حاضر 16,000 PPE کیت.

در پاتیالا حمله به یک پلیس, پارتی, منجر به قطع یک ASI دست این وزیر گفت که او توصیه می کنم به DGP که ASI داده می شود یک جایزه.

نیاز به تست های بیشتر

اذعان کرد که تعداد COVID آزمایش های در حال انجام در کشور بود نه کافی Amarinder گفت: برای انبوه, تست حداقل 10 لاخ سریع تست کیت مورد نیاز است که دولت دستور داده بود از ICMR. تا کنون تنها 1000 کیت دریافت شده است.

آرامش بخش مستند محدودیت

در موضوع تسهیلات داده می شود و همچنین امروز اعلام کرد نخست وزیر نارندرا مودی نخست وزیر گفت: این کمیته تشکیل شده توسط دولت وی در حال حاضر در حال بررسی راه های انجام این کار را بدون به خطر انداختن سلامت مردم است. به زندگی مردم و سلامت بودند از اولویت های کلیدی در حال حاضر, او گفت:, و اضافه کرد که این تسهیلات را باید مبهوت در مراحل و راه رو به جلو بود که کار می کرد توسط گروه ضربت برای این منظور راه اندازی.

باز مشروب vends

در پاسخ به یک سوال, CM گفت که در حالی که وجود دارد هیچ پیشنهاد برای باز کردن مشروب vends در دولت در حال حاضر تصمیم گیری خواهد به تدریج در این زمینه گرفته شود ،

بدون کاهش حقوق و دستمزد برای کارکنان دولت

CM نیز روشن بود که هیچ پیشنهادی برای کاهش حقوق کارکنان دولت به تولید پول برای دیدار با COVID-19 نبرد هزینه ها.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>