‘مصرف در مدارس افزایش یافته است و ده برابر’: Vijay Inder singla sv (sv)

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Divya Goyal | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 11:52:14 am

Punjab School Edu Minister, Punjab education minister, Vijay Inder Singla, Express interview with Vijay Inder Singla, india news, indian express “100 تومان کرور روپیه پیشنهاد شده برای این مدارس در سال جاری بودجه” نهاد های عالی تفتیش Vijay Inder singla sv (sv)

پنجاب مدرسه Edu وزیر Vijay Inder singla sv (sv) می گوید هند اکسپرس که دولت به طور فعال به ارائه زیرساخت های دیجیتال در مدارس:

بسیاری از 5,500 مدارس دولتی شده اند و تبدیل به مدارس هوشمند با استفاده از کمک های مالی. خود را گرفتن.

مناسب طرح توسعه ساخته شده است قبل از یک مدرسه تبدیل به مدارس هوشمند. بله بسیاری از مدارس برخی سهم از جامعه اما آنها بخشی از بودجه توسط دولت است. ما منتشر بودجه برای امکانات مختلفی مانند CCTVs, آموزشی, پارک, پروژکتور LED صفحه نمایش و غیره. هزینه های ما در مدارس افزایش یافته است و ده برابر شده است. ما نیز گره خورده است تا با ASER به ارائه دیجیتال آموزش و پرورش زیرساخت در مدارس.

چه مقدار صرف شده توسط دولت در مدارس هوشمند در سه سال گذشته?

هزینه در حال انجام است تحت اجزای مختلف مانند پارک های Led پروژکتور ساختمان کلاس های درس greenboards ، فقط با نقاشی, ساختمان, در, رنگارنگ, راه, مدرسه نمی شود ‘هوشمند’. وجود دارد برخی از مدارس هوشمند که به طور کامل در بودجه دولت و دیگران جزئی هستند. ما نیاز به کامپایل دقیق رقم چقدر دولت صرف شده در مدارس هوشمند.

100 تومان کرور روپیه پیشنهاد شده برای این مدارس در بودجه امسال.

پیش دبستانی کلاس شروع شده اما هیچ فضایی در مدارس ابتدایی به جای بچه ها و یا مبلمان. آنها در حال نشستن بر روی زمین است.

ما آغاز شده و پیش دبستانی تنها در آن دسته از مدارس ابتدایی که در آن فضای در دسترس بود. پیشنهاد ما 1,600 جدید کلاس های درس ساخته شود تحت NABARD بودجه.

ثبت نام در مدارس دولتی همچنان بالا بود با وجود فشرده درایوهای.

ما ثبت نام 2.70 لاخ جدید بچه های پیش دبستانی به تازگی. ثبت نام در هجدهمین مدارس به شدت کاهش یافته است در طول غمگین-بی جی پی و دولت ما را پر کرده اند پرونده آنها به سمت چپ. در حال حاضر آن است که در مسیر بهبود است.

انتقادات و تخت بیکار معلمان هنوز هم معترض.

ما در حال حاضر آگهی 2,000 پست برای استخدام و 2000 بیشتر خواهد بود آگهی زودی اما در هیچ موردی ما سازش کیفیت معلمان به استخدام می شود.

اگر آنها می خواهند که کسانی که حتی امن 50 درصد علائم را در خود فارغ التحصیلی باید استخدام برای تدریس به بچه ها آن را نمی تواند انجام شود. استخدام خواهد شد و بر اساس شایستگی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>