‘توسعه طلبی دوران بیش از خود را در آتش و خشم دیده می شود’: بعد از ظهر به سربازان در Ladakh

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی در یک سرزده بازدید به جلو پست در Ladakh صبح روز بعد از خشونت مرز برخورد با چین گفت: نیروهای نظامی که عصر توسعه طلبی است و تاکید کرد که دشمنان کشور را دیده اند “آتش و خشم” از آن نیروهای مسلح.

در یک آدرس به نیروهای مودی پرداخت می شود مراسم تجلیل از کسانی که 20 سربازان هندی کشته در Galwan دره درگیری و گفت: قصه از شجاعت و جوانی از نیروهای مسلح بازتاب در هر بخشی از کشور است. نامشخص تعداد سربازان چینی نیز درگذشت و در برخورد.

“بهارات ماتا دشمنان خود را دیده اند آتش و خشم” مودی گفت: در اشاره آشکار به درگیری نظامی بین هند و چین نیروهای نظامی است. او تاکید کرد که شجاعت یک پیش نیاز برای صلح و ضعیف هرگز نمی تواند آن را انجام است.

PM بازدید به Ladakh دیده می شود به عنوان یک پیام قوی در برابر چین تهاجمی ذکراست در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در منطقه است.

“ما همان مردم هستند که دعا برای فلوت-بازی Lord Krishna, اما ما نیز هستند کسانی که idolise و دعا به همان لرد کریشنا که حامل ‘Sudarshana چاکرا’,” او گفت: در میان شعارهای ‘Vande Mataram’.

بدون نام بردن چین ظ گفت تاریخ اثبات شده است که “expansionists” یا از دست داده یا جان سپردند.

“دوران توسعه طلبی به پایان رسیده است. این سن از توسعه است. اگر کسی خیره می شود برای توسعه طلبی و سپس آن را ایجاد خطر برای صلح جهانی است. تاریخ گواه است که چنین نیروهای اند یا حذف شده است و یا مجبور به نوبه خود بازگشت.کل جهان ساخته شده است تا ذهن خود را در برابر توسعه طلبی” او گفت:.

PM وارد Ladakh همراه رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane در صبح است.

او در تعامل با پرسنل از ارتش, نیروی هوایی هند و ITBP در Nimu. واقع در 11,000 فوت Nimu است که در میان سخت ترین اراضی در بانک ها از رودخانه سند و احاطه شده توسط Zanskar محدوده.

در بعد از ظهر مودی بازدید از یک بیمارستان نظامی در له که در آن او با تعامل سربازان مجروح در Galwan دره درگیری و تحت درمان است.

“آیا در طول جنگ های جهانی یا صلح جهان شاهد پیروزی سربازان شجاع ما و تلاش های خود را به سوی صلح” مودی گفت که در آدرس خود.

چند مرحله گرفته شده برای رفاه هند نیروهای مسلح و تقویت هر چه بیشتر امنیتی هند آمادگی گفت PM.

از حصول اطمینان از در دسترس بودن سلاح های مدرن و افزایش زیرساخت های مرز, مرز, منطقه توسعه و گسترش شبکه جاده ها چند مرحله گرفته شده برای رفاه هند نیروهای مسلح و تقویت هر چه بیشتر امنیتی هند آمادگی گفت PM.

مودی همچنین تأکید چگونه فضائل صلح و دوستی و شجاعت بوده و بخشی از هند و فرهنگ از زمان بسیار قدیم. او به یاد می آورد که هند همیشه به یک پاسخ در خور به هر کسی که سعی در برهم زدن جو غالب صلح و پیشرفت است.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>