‘بهانه’: 5 چیزهایی که وزیر مختار نقوی گفت: در Nizamuddin رویداد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه وزیر مختار Abbas Naqvi گفته است که این حادثه در دهلی Nizamuddin منطقه را نمی توان در ارتباط با یک جامعه خاص است. این Tabhligi جماعت یک گروه مذهبی سازماندهی کرده بود سالانه آن جماعت در این منطقه بود که با حضور هزاران نفر در زمانی که بیماری کروناویروس Covid-19 به سرعت در حال گسترش.

“جماعت حادثه نمی تواند مربوط به هر جامعه است. چنین جنایاتی هستند نه مربوط به هر جامعه و یا طبقه” Naqvi گفت Hindustan Times. (جزئیات کامل مصاحبه اینجا)

Naqvi که سران اقلیت امور وزارت گفت که چه اتفاقی افتاده است در Tabhligi جماعت مقر جرم و آن دیده نمی شود باید از طریق یک مذهبی منشور.

“ما اصلا به آن نگاه کنید به عنوان یک هندو یا مسلمان و یا از طریق هر مذهبی منشور هر طوری. این یک جرم است. جایی که این تجمع اتفاق افتاده فقط اتفاق می افتد به تعلق به یک جامعه مذهبی” گفت: وزیر.

این uddin مرکز شش طبقه ساختمان مرکزی جهانی از جماعت به عنوان یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ در کشور است. کسانی که حضور داشتند جماعت در سراسر کشور در طول مستند افزایش خطر Covid-19 گسترش یافته است.

“این یک Talibani جرم و جنایت است. زمانی که کل کشور با هم به مبارزه با کروناویروس در چنین شرایطی چنین چیزی جرم است. نه تنها قانون بلکه حتی خداوند را ببخش نه چنین چیزی گفت:” Naqvi.

او همچنین ناودان بیانیه جماعت که بسیاری از کسانی که برای این جماعت نمی تواند حرکت را به دلیل Janata منع رفت و آمد در مارس 22. “بهانه های بدون استفاده هستند. این نوع بهانه باعث می شود یک احساس است که چیزی amiss” Naqvi گفت.

او همچنین تشکر از رهبران مذهبی برای خود پاسخ مثبت در مبارزه با Covid-19. “من خوشحال هستم که تمام رهبران مذهبی و بیش از که پاسخ بسیار مثبت در مبارزه با Covid-19. هیچ تناقض از کجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>