منحصر به فرد: بدون تهیه هیچ ایران; لیگ بعید است تا پایان مارس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به عنوان هند پرانتز به صورت بی سابقه ای 21 روز کامل مستند های اعمال شده توسط نخست وزیر نارندرا از نیمه شب در مارس 24 برای جلوگیری از شیوع Covid-19, آینده از آن رویدادهای ورزشی کارناوال و مسلما جهانی کریکت بزرگترین لیگ – لیگ برتر هند – به نظر می رسد تلخ است.

13th edition لیگ, که در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در تاریخ 29 مارس سال جاری بود که زودتر به تعویق افتاد تا 15 آوریل پس از دولت هند تصمیم به اعطای ویزا تا مدت زمان مشابه قرار دادن بازیکنان خارجی مشارکت در معرض خطر است. اما همانطور که همه چیز ایستاده در حال حاضر شروع به پس از 15 آوریل نیز بسیار بعید است.

“ما حتی بحث در مورد IPL در حال حاضر. از آن خواهد شد زودرس به هر چیزی می گویند اما میزبانی لیگ در این سال به نظر می رسد کمی دشوار” یک حق رای دادن گفت: با توجه به Hindustan Times.

همچنین بخوانید: BCCI جمهور Sourav Ganguly فراهم می کند به روز رسانی در مسابقات آینده

حتی اگر ملت-شبکه مستند برداشته شده است پس از آوریل 14 و ویزا اعطا خارجی اطفال یک روز پس از آن خواهد شد در حدود 12-14 روز برای زمینه های آماده برای میزبانی مسابقات به عنوان بزرگ به عنوان IPL.

با توجه به در حال حاضر موجود مستندات اعمال شده توسط دولت مربوطه دولت از هفته سوم ماه مارس بسیاری از انجمن ها بسته شده بود عملیات تنها با مقامات بالا عملکرد در یک کار-فرم-صفحه اصلی بر اساس.

“همه IPL مرتبط با کار متوقف شد در اواسط ماه مارس. تنها ساخت VIP جعبه جریان بود که این بیماری همه گیر کوروناویروس ما مجبور به رفتن به محل کار از خانه. ما در حال حاضر گفت: برگزاری لیگ-کار مرتبط تا 15 آوریل گفت:” یک دهلی نو و در منطقه Cricket Association (DDCA) رسمی ضروری برای توسعه است.

دهلی نو بود که برای اولین بار به اعلام ممنوعیت IPL در میان شیوع کروناویروس که به معنای تمام لیگ های مربوط به کار در Arun Jaitely ورزشگاه از جمله آماده سازی زمین سقوط فرود آمد و حتی قبل از در نظر گرفتن پرواز.

“این IMGR (دهلی نو پایتخت) بچه ها به اینجا آمد در هفته گذشته و به آنها گفته شد در مورد تحولات است. حتی نگاه آنها کمتر امیدوار IPL در وقوع این سال است. به طور کلی طول می کشد حدود دو هفته از زمین و ساخت و ساز کار برای تکمیل قبل از هر IPL این بدان معناست که تا پایان مارس بسیار بعید است که” رسمی اضافه شده است.

همچنین بخوانید: ‘بیش از حد سر و صدا سفید بدون طرح’: Brendon McCullum امتیاز بزرگترین تفاوت بین CSK, RCB

بسیار شبیه DDCA دیگر بالای انجمن ها مانند بمبئی انجمن کریکت, کریکت, انجمن بنگال نیز اجرا کار از خانه برای تمام دفتر خود را گرانبار از هفته سوم مارس. انتخابات کمیته اجرایی در کارناتاکا دولت Cricket Association میله میله را در 21 مارس نیز به تعویق افتاد تا مارس 4, دادن نشانه ای روشن است که لیگ به دور از هر کسی ذهن است.

وجود دارد گزارش از برگزاری لیگ بعد از آن در مرداد ماه اما BCCI جمهور Sourav Ganguly روز سه شنبه روشن ساخته است که هیچ گونه بحث در مورد تغییر در حال حاضر موجود FTP قرار گرفته بود با سایر کریکت تخته با توجه به IPL.

“هیچ چیز تغییر کرده است در 10 روز گذشته. بنابراین من لازم نیست که پاسخ به آن است. شما نمی توانید هر چیزی برنامه ریزی. FTP برنامه ریزی شده است. آن وجود دارد و شما نمی توانید تغییر FTP. در سراسر جهان کریکت و بیشتر از آن ورزش را متوقف کرده است” Ganguly گفت PTI.

BCCI و تمام سهامداران آن ها به مجموعه ای بزرگ متحمل ضرر و زیان مالی اگر این سناریو فعلی را بهبود نمی بخشد در هر زمان به زودی و در نهایت نیروی لغو IPL برای اولین بار از زمان آغاز آن در سال 2008.

“من مطمئن هستم که آیا شما می توانید پول بیمه. به دلیل این است که یک دولت مستند. من مطمئن هستم که آیا یک دولت مستند است که توسط بیمه پوشش داده یا نه” Ganguly اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>