اختصاصی | سابق منچستر سیتی مدافع میدارد لیگ قهرمانان ‘اسب تیره’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

حذفی مرحله از لیگ قهرمانان اروپا را در مجموعه ای به پا زدن کردن این هفته در روز چهارشنبه. قرعه کشی دور 16 در ماه دسامبر صورت گرفت و طرفداران شده اند مشتاقانه در انتظار بازگشت نخبگان اروپا. وجود دارد برخی از مسابقات بزرگ در حال وقوع در دور 16. بزرگترین بالقوه می تواند یک مسابقه بین فارسی قهرمانان منچستر سیتی و 11 بار برنده رئال مادرید. دو سال محرومیت در شهرستان اجرا توسط یوفا بیشتر اضافه شده فتنه به سنگین وزن برخورد.

یکی دیگر از بازی بزرگ است که تکرار 2011 نهایی لیگ قهرمانان. چلسی را بر بایرن مونیخ در مرحله حذفی با فرانک لمپارد تیم در تلاش برای فرم خود را در لیگ داخلی. پس از آن است که لیورپول در مقابل اتلتیکو مادرید و پاریس سنت ژرمن مقابل بوروسیا دورتموند. مرحله حذفی را از UCL مطمئن است با یک انفجار شروع از شنبه.

اما با بسیاری از تیم های بزرگ رو در روی یکدیگر در مراحل اولیه تنها که ثابت می تواند تبدیل به بزرگترین و سرگرم کننده ترین از همه آنها را ؟ سابق انگلیسی هافبک اشلی وستوود فکر می کند چلسی مقابل بایرن خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر منطبق است.

“لیورپول در حال رفتن به ورزشگاه که آنها برنده جایزه سال گذشته است. آن را واقعا نمی آیند بسیار بزرگتر از منچستر سیتی و رئال مادرید. مورد علاقه شخصی من است که خواهد بود که بهترین بازی را به دیده بان چلسی مقابل بایرن مونیخ. من بسیار به دنبال به جلو به آن یکی گفت:” وستوود.

در ضمن سابق منچستر سیتی و چلسی مدافع تری فلن تا به حال بسیار متنوع تر پاسخ.

“وجود دارد بسیار خوب بازی در دور 16. رئال مادرید در مقابل منچستر سیتی خواهد بود یک بازی بسیار عالی است. استعداد فوق العاده است و با چیزی که با آن می تواند خار آنها را به آسانسور جایزه این زمان. چلسی – بایرن نیز برای رفتن به یک بازی بزرگ است. من فکر می کنم همه آنها در حال بازی. وجود دارد اتلتیکو مقابل لیورپول نیز است.”

چلسی بایرن رو است که قطعا یک بازی بزرگ در دور 16 با مقدار زیادی در معرض خطر برای هر دو تیم. لمپارد آورده تازگی به چلسی طرف با تعداد زیادی از تمرکز بر روی جوانان در این فصل است. از سوی دیگر بایرن تلاش کرده اند به رفتن در لیگ داخلی. اما آنها به تازگی خود را پیدا شیار برنده 5 از 6 پس از از دست دادن آنها به نورنبرگ. بنابراین آیا این جوان چلسی طرف شانس برابر بوندسلیگا رهبران? هر دو فلن و وست وود به نظر می رسد فکر می کنم.

“من واقعا فکر می کنم چلسی ناراحت می توانید بایرن. آنها حمله به بازیکنان جوان و در حال بازی هست. بایرن نیز در فرم خوبی به ثمر رساند و چهار در آخرین بازی. آنها بالای لیگ. آن است که یک بازی سخت اما چلسی شانس برای اطمینان’ وست وود اظهار نظر.

“اگر شما نگاهی به چلسی نمی تواند آنها را واقعا به هر یک از بازیکنان با توجه به انتقال تحریم. شده است که برای چلسی به عنوان آنها را در آورده جوان در بیابان در حال حاضر. فوتبالیست جوان هیچ ترس آنها خواهد بود relishing این شانس را به بازی با بایرن. این تکرار نهایی که در آن چلسی واقعی بودند شکست. فشار بر بایرن مونیخ بیشتر از چلسی. اما بایرن کردم بازیکنان بزرگ و از آن خواهد شد بسیار سرگرم کننده ثابت. اگر بایرن نمی آید اسلحه فروزان پس از آن وجود دارد می تواند یک شوک در استمفورد بریج گفت:” فلن.

وستوود چلسی فکر می کند نیاز به قلم مو رنگ کردن در دفاع خود را اگر آنها می خواهند برای غلبه بر بایرن.

“اولین و مهمترین چلسی نیاز به توقف بایرن از به ثمر رساند. آنها نه در دفاع از آن هست. بازیکنان مانند Tammy ابراهیم شده در فرم خوب میسون کوه است که یک بازیکن خوب است. شما همیشه انتظار چلسی به نمره اما از آن است که رفتن به در مورد تمیز نگه داشتن ورق به عنوان این است مشکل خود را.”

در سال گذشته تاتنهام و آژاکس رفت و در یک رویای اجرا و ناراحتی بسیاری از سنگین وزن ها. آژاکس غلبه مدافع عنوان قهرمانی رئال مادرید در دور 16 در حالی که ناراحت کننده رئال مادرید و یوونتوس در یک چهارم. از سوی دیگر تاتنهام را شکست داد و دورتموند و منچستر سیتی قبل از مواجهه با آژاکس در این نیمه به پایان رسید. اسپرز نگاه از بازی برابر آژاکس قبل از فوق العاده باز گشت در نیمه دوم به بازی برگشت. رویای خود را اجرا متوقف شد لیورپول در فینال.

بنابراین نگاه کردن به نتایج سال گذشته که تیم های که بود تیره اسب برای عنوان این زمان ؟ فلن میدارد RB لایپزیگ در حالی که وستوود می رود در حمایت از خوزه مورینیو به تاتنهام.

“من فکر می کنم RB لایپزیگ می تواند اسب تیره است. آنها یک طرف و شما می توانید ببینید چه چیزی آنها انجام می دهند در بوندسلیگا. وجود دارد آتلانتا نیز اما اگر شما نگاهی به لایپزیگ طرف آنها انجام می دهند بسیار خوبی در بوندسلیگا. والنسیا نیز می تواند به خودی برنده جایزه این زمان,’ فلن گفت.

“مورینیو می داند که چگونه به نفع خود. آنها نمی بازی جذاب فوتبال, اما آنها می تواند عمل خرد کردن یا اسیاب کردن نتایج. به خصوص بیش از دو پا. اگر چه آنها از دست هری کین و پسر اسپرز هنوز هم یک مدیر است که بسیار عملی و می داند که چگونه برای برنده شدن دو پا, فوتبال, مسابقات,’ وست وود واگردانی.

تیم دیگری که شیفته تخیل طرفداران پاری سن ژرمن. آنها باید در سطح جهانی بازیکنان در Neymar Kylian Mbappe, Mauro Icardi, Angel di Maria و تیاگو سیلوا. اما هنوز نتوانسته اند به گذشته دور 16 ثابت در آخرین سه فصل است. توماس Tuchel تیمش برابر خطرناک دورتموند تیم که در ورزشگاه مهاجمان مانند Erling Braut Haaland, Marco Reus و Jadon سانچو خود را خط به بالا.

وستوود و فلن هر دو بر این باورند که این تیم پاری سن ژرمن است آنچه در آن طول می کشد تا در نهایت به شکستن دور 16 ادم که بدشانسی میاورد.

“PSG سال و سال بیرون بروید و صرف پول است. آنها را امضا کرده اند نیمار و Kylian Mbappe شما انتظار آنها را به خوبی انجام دهد. آنها بالای لیگ 1. آنها برخی از بزرگ نام بازیکنان که زندگی پر از بدبختی برای هر تیم. بنابراین برای من, پاری سن ژرمن می تواند با فشار پدال این زمان. وجود دارد هیچ تیم بازی واقعا خوب به جز لیورپول گفت:” فلن.

“من فکر می کنم آنها می توانید ضرب و شتم دورتموند. پاری سن ژرمن بیش از حد قوی هستند و اهداف نمره. آنها واگذار زیادی نیز اما بازیکنان مانند Icardi نیمار و Mbappe فشار آنها را بر روی. من نمی می توانید ببینید دورتموند تمیز نگه داشتن ورق در خانه,’ وست وود ادامه داد.

برنده 2020 نهایی لیگ قهرمانان اروپا در حال رفتن به در این میان 16 تیم. اما فلن و وستوود بودند در نقطه ای قرار داده برای انتخاب تیم است که می تواند آن را به مرحله نهایی مسابقات این فصل و هر دو ساخته شده برخی از یکسان انتخاب کند.

“من دوست دارم به انتخاب لیورپول و منچستر سیتی. من فکر می کنم لیورپول می تواند رسیدن به فینال به دلیل راه آنها در حال بازی در حال حاضر. آنها بی باک و برخی از بازی بزرگ فوتبال است. تیم های مثل بارسا و بایرن نیز نمی توان شمارش خارج است. من اعتقاد دارم که لیورپول قطعا در فینال. دیگر فینالیست می تواند PSG یا یوونتوس. آن را دشوار است به عنوان بسیاری از آنها در حال بازی واقعا جذاب فوتبال در آن زمان است. اگر من تا به حال به را انتخاب کنید پس از آن من می خواهم با یوونتوس در مقابل لیورپول” به این نتیجه رسیدند فلن.

وستوود از سوی دیگر نیز برداشت لیورپول در فینال اما دیگر تیم او انتخاب شد و منچستر سیتی.

“من باور دارم منچستر سیتی. من کمی مغرضانه اما من فکر می کنم در روز خود را, آنها یکی از بهترین طرف در جهان است. طرفداران لیورپول ممکن است استدلال می کنند که اما فرم است که آنها باور نکردنی است. آن است که تقریبا واقعی نیست. شما هرگز نمی توانید تعداد بارسلونا و بایرن ، اما اگر من تا به حال به را انتخاب کنید و سپس من را با منچستر سیتی و لیورپول است.”

سازمان دیده بان لیگ قهرمانان اروپا 2019-20 دور 16 زندگی می کنند و منحصر به فرد سونی ده 1 و سونی ده 2 کانال از 01:30 AM (IST)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>