شهردار سابق اشاره کرد و وکیل Bikash باتاچاریا به مسابقه بنگال تومان صندلی به سمت چپ-کنگره…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برجسته وکیل و شهردار سابق کلکته Bikash Ranjan باتاچاریا شد و به طور رسمی نامزد شده در سه شنبه شب به عنوان اجماع نامزد چپ و کنگره برای Rajya سبها صندلی از غرب بنگال.

اعلام شده توسط حزب کمونیست هند (مارکسیست) دبیر Sitaram Yechury در دهلی نو به عنوان باتاچاریا عضو حزب. او خواهد شد در رقابت پنجم Rajya سبها صندلی از دولت است که سقوط خواهد کرد خالی است.

انتخابات برگزار خواهد شد و در مارس 26.

Trinamool کنگره (TMC) رئیس Mamata بانرجی قبلا اعلام اسامی چهار رهبران حزب برای بقیه صندلی.

از آنجا که TMC است نه رقابت پنجم صندلی باتاچاریا پیروزی قطعی است که احزاب چپ و کنگره باید قدرت مورد نیاز در مجمع رهبران اپوزیسیون در دولت است.

“کنگره رهبری مرکزی اجازه داد تا باتاچاریا را نامزدی در روز دوشنبه گفت:” بنگال کنگره رئیس جمهور Somen میترا.

احزاب چپ از بنگال را بدون حضور در هر دو مجلس در حال حاضر.

باتاچاریا قبلا به عنوان مدافع کلی از تریپورا. او شهردار کلکته از سال 2005 تا 2010. او در حال حاضر به نمایندگی از برخی از افرادی که ثبت دادخواست به چالش کشیدن شهروندی (متمم) قانون قبل از دیوان عالی کشور است.

او همچنین به نمایندگی از تعدادی از دادخواهان در موارد مربوط به دخترک صندوق کلاهبرداری در دولت است.

باتاچاریا کرده بود در اعتراض به Jadavpur Lok سبها در جنوب کلکته در سال گذشته از دست داد اما به TMC را Mimi Chakraborty.

همیشه از بحث بیش فیلدینگ نامزدها برای Rajya سبها آغاز شد و در دولت شاخص تورم مصرف کننده(M) می خواستم یک کارشناس حقوقی به عنوان نامزد خود در مجلس با در نظر گرفتن تابعیت غربالگری تمرینات در این کشور رهبران حزب گفت.

شاخص تورم مصرف کننده(M) نیز در فکر نامزدی بازنشسته دیوان عالی کشور قاضی و بحث و گفتگو انجام شد اما قاضی سابق نمی خواهید برای ورود به نزاع و گفت: او احساس ناراحت کننده در میان سیاستمداران است.

“من سعی خواهد کرد به انجام بهترین من به عنوان یک Rajya سبها عضو” باتاچاریا گفت: در حالی که صحبت کردن به HT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>