Ex-جت ایرویز مدیر Naresh Goyal, همسر رزرو برای سفر شرکت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس شهرستان ثبت نام کرده اند جرم جنایی در برابر سابق جت ایرویز مدیر Naresh Goyal و همسرش آنیتا به اتهام خیانت یک بمبئی مبتنی بر شرکت در سفر به لحن تومان 46 کرور.

این عمرا Marg پلیس پس از دستور شهری دادرس در روز سه شنبه ثبت شکایت علیه Goyal و همسر خود را در زیر بخش های مختلف از مجازات. شکایت ساخته شده توسط content marketing Neruparambil رئیس مسئول امور مالی از اکبر سفر هند خصوصی محدود است که دفتر آن در Crawford منطقه جنوب بمبئی.

معاون کمیسر پلیس (منطقه 1) Sangramsinh Nishandar تایید توسعه به HT. طبق شکایت یک کپی از است که به مرور توسط HT شرکت انجام شده بود کسب و کار با جت ایرویز از سال 1994. شاکی گفت: متهم مخفی بحران مالی در شرکت خود را و مطمئن آژانس های مسافرتی است که آنها نمی خواهد رنج می برند از دست دادن. آژانس مسافرتی به فروش می رسد منچستر-بمبئی بلیط پرواز در نرخ ارزان تر در اطمینان متهم کرده است. اما در ژانویه 2019 برخی جت پروازهای لغو کردم مجبور شاکی به رویکرد متهم کرده است.

شاکی ادعا کرد که متهم ادامه داد: برای اطمینان از آنها در مورد سلامت مالی خود را. این پول آنها ادعا خواهد بود siphoned به هند برای پرداخت غرامت به سفر شرکت, گفت:, و اضافه کرد که آنها متحمل ضرر و زیان به دلیل اطمینان.

یک بمبئی افسر پلیس گفت که این یک معامله کسب و کار اشتباه رفته است. شرکت متهم به قصور در پرداخت به سفر شرکت که متحمل ضرر و زیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>