‘EVMs نمی تواند با دستکاری و نه بازگشت به کاغذ های رای’: CEC Arora

رئیس کمیساریای انتخابات Sunil Arora روز چهارشنبه تاکید کرد که کمیسیون انتخابات را نمی خواهد به بازگشت به کاغذ های رای و رای گیری الکترونیکی ماشین آلات در اینجا به ماندن بگیرید.

این بیانیه فرض اهمیت پس از نهایی انتخابات رقم در دهلی نو پای صندوقهای رای بود که با تاخیر بیش از 24 ساعت بالا بردن سوال در مورد قابلیت اطمینان از EVMs.

دهلی نو سانتی متر Arvind Kejriwal نام آن را “بسیار تکان دهنده”. انعکاس خود را رهبر حزب نمایش ارشد رهبر و Rajya سبها عضو سانجی سینگ گفت که این شاید اولین بار در تاریخ این کشور است که این کمیسیون آماده است تا به انتشار میزان مشارکت داده و پس از اتمام نظر سنجی.

“درصد از رای گیری در انتخابات دهلی چیزی است که مردم از دهلی نو و کشور می خواهید بدانید. به همین دلیل است که کمیسیون انتخابات در نظر گرفتن تا زمانی که به رای گیری درصد ؟ در عرض 1 ساعت در Lok سبها انتخابات کمیسیون انتخابات نشان می دهد که رای گیری درصد چرا تا این حد تاخیر در یک کشور کوچک مانند دهلی نو هستند؟” سینگ خواست.

CEC در سخنرانی خود در زمان حاضر در نشست گفت که این کمیسیون خواهد تعامل با احزاب سیاسی در چند روز آینده در سایت های مختلف انتخاباتی اصلاحات و مدل رفتاری.

او گفت: EVMs نقص می تواند مانند یک ماشین و یا یک قلم اما آنها را نمی توان با دستکاری.او گفت: ماشین آلات مورد استفاده برای 20 سال در حال حاضر وجود دارد و سوال از بازگشت به کاغذ های رای.

دادگاه های مختلف از جمله دیوان عالی کشور تایید کرده استفاده از ماشین آلات به رأی او اشاره کرد.

روز-به-روز, سیاسی, گفت و گو ادعا CEC در حال تبدیل شدن به “درشت تر” است و باید آن را “اجتناب شود”.

یک مورد در نقطه است تهوع منظور در BJP را Parvesh Verma, West Delhi, نماینده مجلس که ممنوع شد دو بار توسط کمیسیون انتخابات برای خود التهابی اظهارات در اجرا به دهلی انتخابات. او تا به حال به نام Arvind Kejriwal یک “تروریست”.

در ژانویه 30, نظرسنجی پنل محروم بود ورما به مدت چهار روز برای اظهارات خود در شاهین باغ که در آن جمع آوری شده در یک تحصن در اعتراض به بیش از یک ماه است. ورما تا به حال گفته می شود گفت: کسانی که به شرکت در شاهین باغ می تواند وارد خانه ها به تجاوز و کشتن زنان نشان می دهد این سایت خواهد بود پاک در BJP انتخاب شدن به قدرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر