‘همه چیز حول محور دختر من در حال حاضر’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

حتی اگر آن را می تواند کمی خسته کننده مهم است به ماندن در خانه در این زمان مشکل. احساس نا امیدی است و نه بزرگتر از زندگی است. شما فقط باید برای مقابله با آن را برای چند روز و پس از آن ما ممکن است به آن استفاده می شود.

شما باید برای پیدا کردن فعالیت های جدید برای انجام در خانه. این چیزی است که ما انجام می دهند و بنابراین حتی اگر آن را احساس می کند مانند وجود دارد مقدار زیادی از زمان در دست ما وجود ندارد واقعا زیاد است. دختر من Aditi طول می کشد بسیاری از زمان ما است. همه چیز حول محور او. ما نمی کنید حوصله و با توجه به حضور او; او بسیار پر انرژی, در حال اجرا در اطراف خانه تقریبا در طول روز است.

ما زمانبندی تنظیم شده پس من تمرین بیشتر انجام می شود در بعد از ظهر زمانی که او خواب است. من می خواستم برای یادگیری پخت و پز, اما من مطمئن هستم که من را به اندازه کافی زمان برای آن است.

همچنین بخوانید: IPL قطعا می توانید صبر کنید به عنوان زندگی مهم تر است در حال حاضر: Suresh Raina

در این زمان شما باید به مدیریت خود را به کار بر روی خود است که دوباره یک مسئله بزرگ برای ما است. زمانی که من به بازی بازی های شهرستان کریکت (در انگلستان) ما مدیریت کارهای خانگی در خود ما است. در حال حاضر من در تلاش برای کمک به جهنم همسر من, Puja یا تمیز کردن خانه پنوماتیک با شستن ظروف و یا فقط سازماندهی چیزهایی که در خانه است.

Hindustantimes

در طول Ranji جایزه نهایی (ماه گذشته) من در تلاش بود به خفاش با توجه به عقب فشار است. من توصیه شد دو هفته استراحت و آن را به موقع درمان در حال حاضر. در هر صورت وجود خواهد داشت نه هر بازی برای یک ماه یا بیشتر. که گفت:, من می خواهم به کار بر روی تناسب اندام. من یک باشگاه بدنسازی در خانه و من در آموزش همانطور که در نمودار نشان داده شده توسط trainer—تقویت پشت من انجام قلبی در حال اجرا بر روی تردمیل و یا دوچرخه سواری. من در تلاش برای تمرکز بر روی این چیزها در حال حاضر.

وجود دارد هیچ زمان مناسب (برای شکستن مثل این) اما برای ما (فرمت دیگر بازیکنان) این است که پایان فصل و وجود ندارد بسیاری از بازی های آینده. بنابراین آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد مهارت های من ، چرا که حتی اگر من شروع به بازی کریکت پس از یک ماه, من درک می کنم من پنبه حلاجی شده و وارد شدن به ریتم دشوار خواهد بود. شما فقط نیاز به در شکل خوب است.

زمانی که مسابقات شروع دوباره من را برای آن آماده می شود. در حال حاضر من به طور کامل خاموش کریکت و حتی تماشای بازی در همه. اگر من در زمان من گرفتن بر روی برخی از فیلم ها و تماشای Netflix بکشد.

پیام من برای همه است که آن را مهم است برای انجام برخی از تمرینات آن است که آیا یوگا و یا به سادگی راه رفتن در اتاق خود را. شما نمی نیاز به یک فضای بزرگتر برای پیاده روی و کمی ورزش همیشه کمک خواهد کرد. و به یاد داشته باشید: حرکت نمی کند در همه به جز برای گرفتن نگه دارید از ملزومات است.

همانطور که به Sanjjeev K Samyal

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>