Everton برگزار شد در صفحه اصلی بهبود ساوتهمپتون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اورتون, برزیل به جلو Richarlison لغو مهدی سیدصالحی را بازکن برای ساوتهمپتون به این تیم جلب 1-1 در Goodison Park در لیگ برتر در روز پنج شنبه.

پس از شروع چشمگیر در آن استوارت آرمسترانگ در حال تلاش حکومت از ساوتهمپتون باید برداشت شود که آنها اهدا شد یک پنالتی اما جیمز وارد پراوز که شده مانع, لعنتی نقطه-kick علیه نوار.

پرستاران را سرب در دقیقه 31 هر چند که خراشیده آرمسترانگ شات کاهش یافت و به درآمدهای و رو به جلو را به خوبی به جمع آوری و گرد اردن Pickford قبل از کشویی صفحه اصلی.

موصوف افزود: در حال حاضر به ثمر رساند 19 ساوتهمپتون را با 43 گل در لیگ این فصل به عنوان او همچنان به فشار خود ادعا می کند برای یک انگلستان تماس ،

میزبان درو سطح در اواسط جدول برخورد دو دقیقه قبل از این فاصله زمانی که Richarlison پایین آورده طولانی قطر توپ از لوکاس دیگن و با اطمینان به پایان رسید.

ساوتهمپتون به پایان رسید بازی قویترین اما اورتون دفاع خوبی marshalled توسط مایکل کین نگه داشته و بازدید کنندگان در خلیج به ترک بارسلونا را در 11 نقطه با 45 امتیاز و پرستاران یک محل و یک نقطه در زیر آنها را.

اورتون در حال حاضر بدون شکست در 10 مستقیم بازی های لیگ برتر در Goodison Park, در حالی که ساوتهمپتون را به دست آورده 27 امتیاز خارج از خانه این فصل چهارم بیشتر از هر لیگ برتر کنار.

“ما می تواند به کشته شدن این بازی در نیمه اول اگر ما بیشتر بالینی با پايان گفت:” ساوتهمپتون را در اتریش مدیر رالف Hasenhuettl.

“ما بازی نمی کند, آن را مانند یک بازی دور آن را یک بازی است و یک چیز خوب برای من,” او گفت:.

کارلو آنچلوتی نا امید شده بود با اورتون در نیمه اول نمایش و یک نتیجه است که مانع خود را در حال حاضر باریک شانس بازی در لیگ اروپا در فصل آینده.

“این یک نتیجه خوب است اما ما باید چهار بازی ما باید به مبارزه ادامه و ببینید چه اتفاقی می افتد پس از. این آسان نخواهد بود اما ما سعی” ایتالیایی مدیر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>