اورتون چسبیدن به ضرب و شتم 2-1 لستر در لیگ برتر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Richarlison و Gylfi Sigurdsson گل زود هنگام و اورتون در اواخر به ضرب و شتم 2-1 لستر در Preimier لیگ در چهارشنبه شل شدن بازدیدکنندگان گرفتن در لیگ قهرمانان گیرد. Kelechi Iheanacho به لستر امید توقف مخرب رکود اخیر با یک, عجیب و غریب, هدف در Goodison Park اما اورتون موفق به دفع اواخر فشار و دیدن را به نفع خود.

برندان راجرز طرف یک شرکت گرفتن در مقام سوم است اما در عین حال به پیروزی در سه بازی از لیگ از سر گرفته پس از شیوع کروناویروس و در حال حاضر فقط سه امتیاز جلوتر از پنجم آرسنال و ولورهمپتون در ششم.

اورتون در زمان گرفتن شرکت در این بازی پس از فقط 10 دقیقه است. چشمگیر, نوجوان آنتونی گوردون مسابقه بر روی یک هدر از لوکاس دیگن پایین و چپ مربع توپ برای onrushing Richarlison. برزیل ساخته شده بدون اشتباه با یک ضربه شدید از شش متری که پرواز گذشته Kasper Schmeichel.

اورتون دو برابر سرب خود را با فقط 16 دقیقه رفته که VAR اعطا مجازات است. Digne چرخش توپ را در جعبه و آن را به نظر می رسد به اعتصاب بازوی Wilfred Ndidi به عنوان او جلوتر از مایکل کین.

وجود دارد یک توقف طولانی به عنوان تکرار مورد مطالعه قرار گرفتند چندین بار اما این تصمیم در نهایت رفت و در اورتون را به نفع و Sigurdsson نوازش خانه با آرامش از نقطه.

Leciester رو در این بازی در 51 هنگامی که Iheanacho پاداش داده شد برای تداوم به عنوان او تعقیب یک توپ را در جعبه و ماسون Holgate است اقدام به ترخیص زده او را در سر و در رفت.

با جیمز Maddison همچنین زمین و کشیدن رشته ها, Leicester تبدیل شده تا فشار.

بازدید کنندگان اینچ از یک اکولایزر زمانی که اردن Pickford و سنن و یک صلیب در نم نم باران و آن را دوباره خاموش مایکل کین به سمت هدف اما این مدافع بهبود پیدا کرد و به روشن کردن خط.

Iheanacho و پس از آن اخراج بیش از قبل مجبور به صرفه جویی با دیگر فرصت و بن Chilwell volleyed بیش از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>