حتی از طریق تماس تصویری, فن گل سنت به ارمغان می آورد اتلتیکو شانس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اتلتیکو مادرید کاپیتان Koke به نام یکی از باشگاه مشهورترین طرفداران قبل از روز شنبه در دیدار مقابل رئال وایادولید به ادامه سنت طولانی مدت از گذاشتن گل بر روی زمین قبل از هر بازی خانگی — و عمل ثابت جذابیت موفق باشید.

مارگاریتا Luengo و 73 داده یک دسته گل از گل در گوشه ای پرچم قبل از هر بازی خانگی از سال 1996 بود اما قادر به رفتن به روز بازی با توجه به اسپانیا ممنوعیت طرفداران ورود به استادیوم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان coronavirus.

اما Koke تضمین سنت حفظ شد زبان به Luengo از طریق تماس تصویری جلوتر از لالیگا ثابت به عنوان او قرار داده شده این گل در او را انتخاب کرده اند گوشه ای از زمین در واندا Metropolitano رو هدف او به عنوان درخواست.

“من ترک آنها را در اینجا و بیایید امیدوار باشیم که آنها را با ما باشید و ما برنده و نمره هدف از گوشه ای گفت:” هافبک به Luengo در این باشگاه منتشر شده در وب سایت رسمی خود.

Koke کلمات rang درست است و او در گوشه ای از آن ویتولو رهبری در تنها هدف از این بازی در 81st دقیقه به اتلتیکو پیروزی که در زمان آنها را به رده سوم جدول رده بندی است.

Luengo اول قرار داده شده یک دسته گل از گل در گوشه ای پرچم پرسپولیس را در ورزشگاه ویسنته کالدرون قبل از سال 1996 بازی با اتلتیک بیلبائو به نشان می دهد او را تحسین صربی هافبک Milinko Pantic و استعداد خود را برای گرفتن مجموعه ای از قطعات.

“من قرار داده و چهار گل برای او گوشه پرچم و زمانی که مردم از من پرسید چرا من گفت که آنها خواهد بود که چهار گل ما را به نمره” او به یاد می آورد در سال 2017 مصاحبه با Cadena Ser.

اتلتیکو برنده 4-1 با دو پاس گل و یک گل از Pantic بنابراین Luengo که سفر 150 کیلومتر برای هر بازی خانگی نگه داشته تا سنت حتی پس از Pantic چپ و همچنان به انجام این کار زمانی که باشگاه را ترک کالدرون برای Metropolitano در سال 2017.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>