اتحادیه اروپا خاموش مرزهای خود را برای 30 روز در تلاش نومیدانه برای جلوگیری از تاج…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سران اتحادیه اروپا توافق برای محدود کردن بیشتر سفر به قاره, در یک اقدام بی سابقه با هدف کند کردن گسترش مرگبار coronavirus و کاهش اثرات آن در بلوک.

این محدودیت را اعمال می شود به تمام شهروندان غیر اتحادیه اروپا و آخرین اولیه 30 روز آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به خبرنگاران گفت: پس از یک کنفرانس ویدئویی با او همکار رهبران. مرکل گفت که این گروه ابراز بزرگ “آمادگی” برای انجام هر کاری که لازم است برای جلوگیری از شیوع و آماده برای یک “بسیار جدی” تاثیر اقتصادی.

ممنوعیت مسافرت به اتباع خارجی می افزاید: به یک سری از اقدامات محدود کننده است که می شده اند غیر قابل تصور در دموکراسی های غربی تنها چند هفته پیش. چندین کشور عضو اتحادیه اروپا را به اعمال حکومت و مستندات بستن مغازه ها و بارها مدارس و رستوران ها به عنوان اخرین تلاش برای متوقف کردن این بیماری از قریب به اتفاق این قاره را به سیستم بهداشت و درمان.

برای انگلستان را ترک کرده است که اتحادیه اروپا سوال می شود که چگونه این تاثیر می گذارد خود مسافران است. از اتحادیه اروپا منظر بان گسترش به آنها اما در عمل همه گفته بودن به ماندن قرار داده شده است که انگلستان توصیه کرده است شهروندان خود را برای جلوگیری از غیر ضروری سفر در هر نقطه در جهان است. با پروازهای لغو گذرگاه بین انگلستان و قاره تبدیل شده است غیر ممکن است.

در حالی که این حرکت ضروری توسط بسیاری از اپيدميولوژيستها آنها ملزم به برخورد یک ضربه شدید به اروپا و اقتصاد جهانی. دولت های اتحادیه اروپا رسما اذعان بلوک رفتن به یک رکود اقتصادی در این سال — برای اولین بار پس از بحران بدهی.

آب بندی خارجی اروپا در مرز است که در بلند کردن اجسام به تعداد رو به رشد داخلی به مرز تعطیلی که مختل رایگان جنبش در داخل بلوک — یکی از ارکان کلیدی پیوستن به اتحادیه اروپا. این معلوم نیست اما آیا مرزی داخلی بررسی خواهد شد از رده خارج پس از آخرین تصمیم با توجه به ترس از بسیاری از دولت ها در مورد انتقال ویروس از بازدید کنندگان اروپایی و یا در غیر این صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>